Kieszenie samoprzylepne i samolaminujące

Nowe produkty

Promocje

Kieszenie samoprzylepne i samolaminujące

Kieszeń samoprzylepna to niezwykle przydatny produkt, który pomoże Ci wprowadzić do Twojej pracy jeszcze większą organizację! Z jego pomocą szybko posegregujesz dokumenty i zawsze będziesz miał je w pobliżu. Kieszenie samoprzylepne idealnie sprawdzą się nie tylko w biurze, ale także w domu. Kurz oraz brud nie będzie stanowił już zagrożenia dla p...

Kieszeń samoprzylepna to niezwykle przydatny produkt, który pomoże Ci wprowadzić do Twojej pracy jeszcze większą organizację! Z jego pomocą szybko posegregujesz dokumenty i zawsze będziesz miał je w pobliżu. Kieszenie samoprzylepne idealnie sprawdzą się nie tylko w biurze, ale także w domu. Kurz oraz brud nie będzie stanowił już zagrożenia dla przechowywanych materiałów. 

Więcej

Kieszenie samoprzylepne i samolaminujące  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kieszenie samoprzylepne A4

Używając kieszeni samoprzylepnych na dokumenty, funkcjonalność Twojego segregatora zostanie skutecznie zwiększona, a często używane dokumenty nie ulegną zniszczeniu. Wykonane z polipropylenu foliowe kieszenie samoprzylepne i samolaminujące nie utrudniają dostępu do najważniejszych danych. Dzięki uniwersalnemu formatowi A4 umieścisz w nich większość dokumentów

Nie tylko dokumenty…

Nowych ludzi bardzo często dostajemy w różnych, niekoniecznie sprzyjającym okolicznościach. Zanim otrzymana od nich wizytówka trafi do naszego portfela, narażona jest na uszkodzenie. W naszym katalogu znajdziesz nie tylko kieszonki samoprzylepne, czy samolaminujące przeznaczone do przechowywania dokumentów w formacie A4, ale także wizytówek i mniejszych niż powszechny standard dokumentów. Kieszenie samolaminujące doskonale sprawdzą się też jako ochrona na wszelkie etykiety.

Nie tylko na papierze…

Posiadamy także duży wybór kieszeni samoprzylepnych o wymiarach 127 x 127 mm dla płyt CD. Zamykana klapka otwierana z góry uniemożliwi wypadnięcie umieszczonego w środku dysku z danymi. Umieszczona w kieszeni samoprzylepnej płyta CD może stanowić ciekawą formę zabiegu promocyjnego. Dołączona do folderu reklamowego lub odwrocie materiałów promocyjnych ułatwi skuteczne dotarcie do właściwych odbiorców. 

Jeśli szukasz sposobu, aby zapobiec zniszczeniu swoich dokumentów, zapoznaj się koniecznie z ofertą kieszeni samoprzylepnych i samolaminujących dostępnych w naszym katalogu. Życzymy udanych zakupów!