Teczki zawieszane

Nowe produkty

Promocje

Teczki zawieszane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teczek wiszących i zawieszanych dostępnych w naszym katalogu internetowym. Zawieszane teczki A4 służące do przechowywania akt osobowych wykonane zostały z mocnego kartonu o gęstości 230g/m. Wewnątrz każdej z zawieszanych teczek na akta osobowe znajdują się trzy przegródki, ułatwiające segregowanie umieszczon...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teczek wiszących i zawieszanych dostępnych w naszym katalogu internetowym. Zawieszane teczki A4 służące do przechowywania akt osobowych wykonane zostały z mocnego kartonu o gęstości 230g/m. Wewnątrz każdej z zawieszanych teczek na akta osobowe znajdują się trzy przegródki, ułatwiające segregowanie umieszczonych w środku dokumentów. W każdej z nich znajduje się mechanizm skoroszytowy, który jest niezwykle pomocny w archiwizacji dokumentów.

Więcej

Teczki zawieszane  Jest 61 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 61 elementów

Wytrzymały produkt

Powstające od pierwszego kwartału 2011 roku teczki tworzone są z wykorzystaniem nowej technologii. Teczki wiszące posiadają specjalne wzmocnienia, a także laminowane przy zawieszkach krawędzie, zapewniające ich dłuższą żywotność. Całości dopełnia bardziej wytrzymałe dno. Do szybkiego mocowania zawieszanych teczek na akta osobowe służą wycięcia na przedniej i tylnej okładce. Wypadnięciu luźnych kartek zapobiegają rozciągliwe boczki znajdujące się po obu stronach teczki lub specjalne plastikowe wkładki.  

Łatwa segregacja

Do poszczególnych produktów z kategorii teczek wiszących w komplecie dołączane są zawieszki i identyfikatory o długości 5 cm służące do opisu zawartości. Etykiety są wymienne i nadają się do przypinania ich na grzbiecie lub z boku każdej z teczek. W znacznym stopniu ułatwia to odnajdywanie poszczególnych dokumentów umieszczonych w szufladzie lub na półce regału. Wykonane z plastiku przezroczyste identyfikatory możliwe są również do kupienia osobno.

Teczki dobre dla przyrody

Tekturowe teczki zawieszane są przyjazne dla środowiska, co potwierdza certyfikat BLAUE ENGEL. Pozyskane zostały w 100% z recyklingu. Teczki dostępne są w tradycyjnych  takich jak szary, czarny, biały, a także naturalnym beżowym lub w wariancie niesamowicie żywych barw. Są to m.in. niebieski, żółty zielony, czerwony i w wiele innych!

Wygoda, przejrzystość i ekonomia –to wszystko zapewniają teczki zawieszane w formacie A4. Nie czekaj i sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Serdecznie zapraszamy do zakupów!