Galanteria papiernicza

Nowe produkty

Promocje

Galanteria papiernicza

Galanteria papiernicza, czyli wyposażenie szafy biurowej

Galanteria zazwyczaj kojarzy się z tą skórzaną, czyli torebkami, portfelami, rękawiczkami i innymi eleganckimi dodatkami garderoby. Jednak zapominamy o tej papierniczej, niezbędnej na co dzień, zarówno w pracy, jak i szkole czy domu. Podstawowe produkty papiernicze to duża część asortyment...

Galanteria papiernicza, czyli wyposażenie szafy biurowej

Galanteria zazwyczaj kojarzy się z tą skórzaną, czyli torebkami, portfelami, rękawiczkami i innymi eleganckimi dodatkami garderoby. Jednak zapominamy o tej papierniczej, niezbędnej na co dzień, zarówno w pracy, jak i szkole czy domu. Podstawowe produkty papiernicze to duża część asortymentu naszego sklepu. Zajmujemy się zaopatrzeniem biur i dużych przedsiębiorstw, których kluczowym wyposażeniem jest właśnie galanteria papiernicza, czyli notesy, zeszyty, kolorowe bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące - to wszystko i dużo więcej kupisz na offic.pl

Więcej

Galanteria papiernicza  Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Bloczki samoprzylepne...

  Porządek musi być! Każdy z nas ma swoje sposoby na lepszą organizację pracy. W stosie papierów i tysiąca dokumentów bardzo łatwo coś przeoczyć, a od tego już tylko krok do biurowej katastrofy. W celu zapobiegnięcia niepożądanych sytuacji zalecamy wyposażenie się w kolorowe karteczki samoprzylepne.

 • Zakładki indeksujące

  Koniec z zaginaniem kartek i wkładaniem tysiąca tekturowych zakładek! Stosując samoprzylepne zakładki indeksujące, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który do tej pory przeznaczałeś na przeszukiwanie ważnych fragmentów swoich notatek lub książek. Zestawy składające się z zakładek w kilku kolorach pomogą Ci posegregować oraz opisać zaznaczone informacje.

 • Bloki i notesy biurowe

  Małe i duże, w kratkę lub białe, w formacie A4, czy może A6 – wszystkie te określenia opisują bogatą ofertę artykułów papierniczych, do których należą też bloki biurowe i notesy. Jeśli szukasz czegoś z tej kategorii, koniecznie sprawdź szeroką gamę produktów na naszej stronie internetowej!

 • Kalendarze i terminarze
 • Kołonotatnik
 • Skorowidze
 • Zeszyty i bruliony
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Z tymi pomocnikami nie zapomnisz o swoich zadaniach

Jeśli w Twojej firmie zlecenie poganiane jest zleceniem, kalendarz biurowy okaże się niezwykle przydatnym pomocnikiem. Regularnie prowadzony uporządkuje życie i przypomni o najważniejszych spotkaniach z kontrahentami. Jeśli systematyczne prowadzenie terminarza nie jest Twoją mocną stroną, notes biurowy, w którym zapisać można zadania do wykonania i plan dnia, będzie lepszym rozwiązaniem.

Artykuły biurowe do użytku codziennego

Praca w biurze nie obędzie się bez produktów papierniczych, jak blok biurowy czy kołonotatnik A4 do notowania zamówień czy planowania zadań swoich i pracowników. Blok biurowy A4 okaże się niezbędny we wszelkiego typu przedsiębiorstwach architektonicznych, w których do kluczowych zadań należą szkice i rysunki dla klientów. Oferta naszego sklepu zwrócona jest do wszystkich właścicieli firm i osób zaopatrujących biura różnych branż.