Bloczki samoprzylepne , Kostki

Nowe produkty

Promocje

Bloczki samoprzylepne , Kostki

Porządek musi być! Każdy z nas ma swoje sposoby na lepszą organizację pracy. W stosie papierów i tysiąca dokumentów bardzo łatwo coś przeoczyć, a od tego już tylko krok do biurowej katastrofy. W celu zapobiegnięcia niepożądanych sytuacji zalecamy wyposażenie się w kolorowe karteczki samoprzylepne.

Bloczki samoprzylepne , Kostki 

Ład i porzadek

Bloczki samoprzylepne w żółtym kolorze to doskonały sposób na tworzenie krótkich notatek i fiszek. Możemy zapisywać także krótkie wiadomości do naszych bliskich lub współpracowników. Karteczki samoprzylepne kolorowe możesz umieścić na rozmaitych powierzchniach, po czym łatwo je usunąć - nie pozostawiają one śladów kleju. Doskonale sprawdzą się w wielu codziennych sytuacjach w domu lub firmie.

Dopasuj kształt

Bloczki samoprzylepne dostępne są w różnych formatach i mają przeważnie kształt kwadratu lub prostokąta.  W ofercie znajdują się także niestandardowe kształty takie jak serca, usta, czy chmurki sprawdzające się w nadzwyczajnych sytuacjach. Wagę wiadomości umieszczanej przez nas na karteczce podkreślić możemy, wybierając bloczek kartek samoprzylepnych, przypominających strzałkę, bądź chmurkę z komiksu.

Baw się kolorem

Firmy oferują rozmaite kolory oraz ich mixy. Do najpopularniejszych należą oczywiście klasyczny żółty i biały. Dostępne są także niebieskie, zielone i wiele innych. Przykładem kompilacji  barw są zestawy takie jak np. Bangkok – pomarańczowy – różowy – niebieski, BoraBora – czerwony – żółty – niebieski lub Rio De Janeiro – pomarańczowy – zielony – fioletowy.

Dla jeszcze lepszej ergonomii pracy możemy wyposażyć się w podajnik na karteczki. Umieszczony w niej bloczek samoprzylepny z pewnością nie zaginie wśród setek innych artykułów biurowych. Na szczególną uwagę zasługuje podajnik w kształcie kamienia autorstwa projektanta Karima Rashida.

Kolorowe karteczki samoprzylepne nie tylko wprowadzą do Twojego otoczenia więcej dynamizmu, ale także nie pozwolą Ci zapomnieć o najważniejszych sprawach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą produktów dostępnych w ofercie naszego katalogu.