Sprzęt do prezentacji

Nowe produkty

Promocje

Sprzęt do prezentacji

Idealna prezentacja z offic.pl

Wysokiej jakości sprzęt do prezentacji do kupienia w sklepie offic.pl. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów niezbędnych w biurach i dużych przedsiębiorstwach do tworzenia i przedstawiania prezentacji przed kontrahentami oraz prowadzenia szkoleń. Dobierz odpowiednie ekrany projekcyjne i stoliki, panele prezentacyjne...

Idealna prezentacja z offic.pl

Wysokiej jakości sprzęt do prezentacji do kupienia w sklepie offic.pl. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów niezbędnych w biurach i dużych przedsiębiorstwach do tworzenia i przedstawiania prezentacji przed kontrahentami oraz prowadzenia szkoleń. Dobierz odpowiednie ekrany projekcyjne i stoliki, panele prezentacyjne oraz różnej wielkości tablice do prezentacji, zastępujące białą ścianę. Znajdziesz też rozmaite akcesoria do prezentacji takie jak na przykład piloty do prezentacji, które w dużym stopniu ułatwią wystąpienia przed klientami.

Więcej

Sprzęt do prezentacji 

Wszystko, czego potrzebujesz do swojego biura

Prezentacje to nie tylko wystąpienia, ale również materiały drukowane dla kontrahentów, jak albumy ofertowe czy dyplomy i certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach. Zaopatrzysz swoje biuro w folie do laminacji materiałów, grzbiety i okładki do bindowania, okładki kanałowe i na dyplom, czy wykonane z folii przezroczystej termookładki.

Do mniejszych prezentacji czy szkoleń wewnętrznych dla pracowników przydatne będą tablice zawieszane i wskaźniki do tablic, a także bloki do flipchartów, dzięki którym burze mózgów nie będą ograniczane miejscem na tablicach. Niezbędne stają się też magnesy i markery suchościeralne oraz różnorakie środki czystości, między innymi środki czystości do czyszczenia tablic. W naszym sklepie zaopatrzysz się też w folie do drukarek i wiele innych, niezbędnych akcesoriów. Wszystko czego potrzebujesz do firmy w jednym miejscu!