Pinezki i szpilki

Katalog

Nowe produkty

Promocje

Pinezki i szpilki

Nikt z nas nie lubi zapominać o ważnych spotkaniach, czy sprawach, które musimy jak najszybciej załatwić. W celu unikania takich sytuacji warto zapisywać wszystkie istotne informacje i umieszczać je w widocznych miejscach. Świetnie sprawdzają się do tego tablice korkowe. Wszystkie notatki umieścisz na nich dzięki pinezkom biurowym dostępnym w Na...

Nikt z nas nie lubi zapominać o ważnych spotkaniach, czy sprawach, które musimy jak najszybciej załatwić. W celu unikania takich sytuacji warto zapisywać wszystkie istotne informacje i umieszczać je w widocznych miejscach. Świetnie sprawdzają się do tego tablice korkowe. Wszystkie notatki umieścisz na nich dzięki pinezkom biurowym dostępnym w Naszym sklepie, tak abyś nigdy o niczym nie zapomniał!

Więcej

Pinezki i szpilki  Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Metalowe pinezki do tablicy korkowej

Pinezki metalowe powstają najczęściej na bazie mosiądzu oraz cyny. Solidne materiały, z jakich zostały wykonane sprawiają, że rozmaite kartki z informacjami, plakaty lub ulotki zamieścisz także na drewnianych drzwiach, czy futrynach i to bez użycia młotka! Główka pinezki do tablicy korkowej pokryta jest plastikiem. Czasem, dodatkowo zabezpieczona jest również warstwą PCV. Odpowiedzialna za stabilność nóżka jest chromowana. Najpopularniejszym rodzajem dostępnym na rynku artykułów szkolno-biurowych są pinezki srebrne, ale występują także w kolorach złotym i miedzianym.

Kolorowe pinezki dla kreatywnych

Złote motyle, krzaczaste wąsy, błyszczące gwiazdy, a może strzały Amora? Sam zdecyduj, który z nietuzinkowych kształtów pinezek biurowych ozdobi Twoje biuro i pomoże rozbudzić wyobraźnie podczas niejednej burzy mózgów. Niecodzienne wzory metalowych pinezek to świetny sposób na ożywienie ponurej, korporacyjnej atmosfery. Z pewnością zwrócą one uwagę gości i sprawią, że Twój gabinet wyróżni się na tle pozostałych. Wzory takie jak flagi lub kolorowe oczka zastosowanie znajdą nie tylko w agencji kreatywnej, ale świetnie pasować będą do gabinetów w instytucjach takich jak szkoła.

Pinezki do tablic korkowych, w zależności od modelu, sprzedawane są w ilości od 50 do nawet 750 sztuk. Plastikowe lub tekturowe opakowania zapobiegną rozprzestrzenieniu się metalowych pinezek po całym biurku i pomogą utrzymać je w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia katalogu na naszej stronie internetowej i zapoznania się z szeroką gamą pinezek srebrnych i kolorowych. Życzymy miłych zakupów.