Atramenty i naboje do piór

Katalog

Nowe produkty

Promocje

Atramenty i naboje do piór

Kiedy staniemy się już posiadaczem wysokiej klasy pióra wiecznego, warto rozejrzeć się za odpowiednim atramentem. Tusz do pióra bowiem, odpowiedzialny jest nie tylko za finalny wygląd tego, co przelewamy na papier, ale także za stan naszego pióra.  Nie zważając na to, czy jesteśmy zwolennikami atramentu do pióra w kolorze czarnym lub granatowym,...

Kiedy staniemy się już posiadaczem wysokiej klasy pióra wiecznego, warto rozejrzeć się za odpowiednim atramentem. Tusz do pióra bowiem, odpowiedzialny jest nie tylko za finalny wygląd tego, co przelewamy na papier, ale także za stan naszego pióra.  Nie zważając na to, czy jesteśmy zwolennikami atramentu do pióra w kolorze czarnym lub granatowym, zadbaj o to, aby zawsze był on najwyższej jakości.

Więcej

Atramenty i naboje do piór  Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Uniwersalny

Dobry atrament do pióra to taki, który nie będzie się rozmazywał na papierze i nie wyblaknie po pewnym czasie. Dla wszystkich, którzy szukają taniego, a jednocześnie dobrego tuszu odpowiedni będzie najwyższej jakości atrament do piór wiecznych firmy Pelikan. Zamknięty w 30 ml buteleczce atrament do pióra w kolorze niebieskim. W ofercie firmy Pelikan znajduje się również tusz do pióra zamknięty w nabojach typu krótkiego TP/6 i długiego TP/8. Jednostka sprzedaży produktu to jedno opakowanie zawierających 5 lub 6 nabojów, w zależności od ich rozmiaru.

Dedykowany atrament Parker

Chyba każdy kiedyś słyszał o legendarnej firmie Parker produkującej kultowe już dzisiaj pióra i długopisy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo dedykowany atrament do pióra Parker. Rekomendowany przez spore grono użytkowników niebieski lub czarny atrament do piór amerykańskiej firmy zapewnia bezbłędną pracę przyborów biurowych. Zapewnia on także najwyższe parametry pisania w bardzo korzystnej cenie. Tusz do pióra dostępny w eleganckim słoiczku o pojemności 57 ml.

Atrament dla każdego

W trosce o swoich klientów Parker posiada także atrament do pióra automatycznego. W opakowaniu znajdziemy pięć nabojów. Każdy z nich posiada sporej wielkości zasobnik na tusz oraz dodatkowy zbiorniczek informujący piszącego o kończącym się atramencie. Tusze firmy Parker dostępne są także w kolorach jasno i ciemnoniebieskim. 

Nieważne, czy szukasz atramentu do swojego pióra, a może rodzicem kompletującym wyprawkę szkolną dla uczącego się kaligrafii dziecka, czy może po prostu chcesz kupić asortyment do swojego biura – zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!