Ołówki automatyczne

Katalog

Nowe produkty

Promocje

Ołówki automatyczne

Ołówki automatyczne, mimo wieloletniej obecności na rynku, wciąż nie zyskały ogromnej popularności. Na szkolnych ławkach, w warsztatach i pracowniach rysowniczych prym nadal wiodą tradycyjne, drewniane ołówki. Warto zainteresować się jednak tym, co odróżnia ołówki automatyczne od ich bardziej znanych odpowiedników oraz sprawdzić, jakie zalety pr...

Ołówki automatyczne, mimo wieloletniej obecności na rynku, wciąż nie zyskały ogromnej popularności. Na szkolnych ławkach, w warsztatach i pracowniach rysowniczych prym nadal wiodą tradycyjne, drewniane ołówki. Warto zainteresować się jednak tym, co odróżnia ołówki automatyczne od ich bardziej znanych odpowiedników oraz sprawdzić, jakie zalety przynieść może nam ich użytkowanie.

Więcej

Ołówki automatyczne  Jest 115 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 115 elementów

W środku

Pierwszą taką cechą jest wymienny wkład. Dzięki niemu ołówki automatyczne mogą być używane dłużej i nie niszczą się tak szybko, jak ich drewniani poprzednicy. Wiele znanych firm dla których na pierwszym miejscu znajduje wydajność i niezawodność przyborów do pisania, zdecydowało się na stworzenie własnych produktów tego typu. Owocem takich postanowień jest m.in. dostępny w naszej ofercie ołówek automatyczny Parker. O jego innowacyjności stanowi podwójny system chroniący grafitową końcówkę przed złamaniem. Dzięki niemu rysik łamie się rzadziej i nie musi być wymieniany tak często, jak w przypadku tańszych ołówków.

Na zewnątrz

Kolejna właściwość to trwałość i materiały, z których są wykonywane. Dla przykładu ołówki automatyczne Pentel powstają wyłącznie z metalu, a charakterystyczna dla nich ergonomiczna obudowa z klipsem sprawia, że przypominają one bardziej długopis,
niż narzędzie rysownika. Bardzo często ołówki automatyczne mają też gumowy uchwyt zapobiegający wyślizgiwaniu się z ręki. W takie rozwiązanie wyposażone zostały w niego ołówki automatyczne Faber Castell. Specjalne wypustki zapewnią pewny chwyt i ułatwią pracę przy nawet najbardziej wymagających projektach. Ołówki Faber Castell wyróżniają się niespotykanym, nowoczesnym designem. Dostępne są w matowym wykończeniu.

Znajdź najlepszy

Dłuższa żywotność, niezawodność i komfort – tego wszystkiego, jak się okazuje, możemy doświadczyć podczas użytkowania ołówków automatycznych. Może warto zaczekać chwile ze struganiem starego, wysłużonego ołówka i zerknąć na Naszą ofertę, aby samemu się o tym przekonać..? Zapraszamy!