Pióra wieczne

Katalog

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Pióra wieczne

  Wieczne pióro od lat było synonimem klasy i elegancji. Przedmiot ten towarzyszył na co dzień wielkim tego świata – z jego pomocą wybitni pisarze tworzyli swoje dzieła, a politycy korzystając z niego, podpisywali deklaracje, przesądzające losy tego świata. Pióro wieczne, mimo, że dziś już mniej popularne, nadal jest doskonałym narzędziem pracy w ...

  Wieczne pióro od lat było synonimem klasy i elegancji. Przedmiot ten towarzyszył na co dzień wielkim tego świata – z jego pomocą wybitni pisarze tworzyli swoje dzieła, a politycy korzystając z niego, podpisywali deklaracje, przesądzające losy tego świata. Pióro wieczne, mimo, że dziś już mniej popularne, nadal jest doskonałym narzędziem pracy w codziennej pracy biurowej. W tej kategorii znajdziecie Państwo bogatą ofertę piór w jednej
  z najpopularniejszych odsłon - pióra wiecznego Parker.

  Więcej

  Pióra wieczne  Jest 30 produktów.

  Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

  Krótka historia piór wiecznych

  Parker Pen Corporation założona została pod koniec XIX wieku w USA i od ponad stu lat specjalizuje się ona w produkcji wiecznych piór. Znakiem rozpoznawczym Parkera jest kształt stalówki przypominający strzałę. Jednym z najbardziej popularnych użytkowników piór wiecznych Parker był John F. Kennedy.

  Niepowtarzalny design 

  Każde spośród dostępnych w naszym katalogu piór wiecznych cechuje niepowtarzalny design. Coś dla siebie znajdą tam nie tylko zwolennicy minimalistycznego wzornictwa, ale także poszukiwacze nietuzinkowych kształtów oraz rozwiązań. Szeroka gamma kolorów piór wiecznych Parker zadowoli najbardziej wyszukane gusta.

  Gwarancja jakości

  Częstym problemem, z którym spotykają się użytkownicy wiecznych piór, są kłopoty z atramentem. Nabój nie zawsze poprawnie dostarcza atrament, a stalówka „zalewa się”.  W przypadku piór wiecznych firmy Parker nie ma mowy o takich sytuacjach. Amerykańska firma to synonim profesjonalizmu, a precyzja wykonania, będąca znakiem firmowym marki, daje gwarancję wieloletniego użytkowania.

  Wykonanie

  Niezawodność piór wiecznych Parker zapewniają materiały, z jakich są wykonywane. Stalówki wszystkich produktów powstają ze stali nierdzewnej. Do produkcji pozostałych komponentów używa się wysokiej jakości metalu oraz tworzyw sztucznych, wszystko zgodnie z bogatą tradycją firmy.

  Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, niż zwykły długopis zapoznaj się koniecznie z ofertą piór wiecznych w naszym katalogu. Zapraszamy do zakupów!