Kartoteki na dokumenty

Nowe produkty

Promocje

Kartoteki na dokumenty

Nowoczesne, zawieszane kartoteki na teczki w formacie A4 zajmujące niewiele miejsca na blacie pojemniki pomogą Ci utrzymać ład i porządek. W środku znajduje się miejsce kilkanaście teczek, które są dołączone w zestawie. Gratis otrzymasz także komplet etykiet i specjalnych kieszonek na nie. Dzięki wyprofilowanym bokom możesz ustawić kilka boxów j...

Nowoczesne, zawieszane kartoteki na teczki w formacie A4 zajmujące niewiele miejsca na blacie pojemniki pomogą Ci utrzymać ład i porządek. W środku znajduje się miejsce kilkanaście teczek, które są dołączone w zestawie. Gratis otrzymasz także komplet etykiet i specjalnych kieszonek na nie. Dzięki wyprofilowanym bokom możesz ustawić kilka boxów jeden na drugim. Zawieszane kartoteki na teczki pozwolą Ci zaoszczędzić przestrzeń na Twoim biurku.

Więcej

Kartoteki na dokumenty  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Wygodne rozwiązanie

Rozmaite modele pudełek na dokumenty mogą spełniać wiele zadań. Podstawowy rodzaj kartotek produkowany przez firmę Leitz przykuwa uwagę barwną kolorystyką. Dostępne są w kolorze m.in. czerwonym, niebieskim, czy czarnym, a także w wariancie przezroczystym Wyprodukowany został w całości z polistyrenu. Kartoteki zawieszane na teczki Leitz posiadają on obniżony przód pozwalający na czytanie etykiet, bez konieczności wyciągania poszczególnych teczek.

Dopasowane do każdego biura

W ofercie naszego sklepu dostępny jest też pasujący do większości szaf lub szuflad kosz na teczki. W zestawieniu ze standardowymi zawieszanymi kartotekami na teczki zajmuje on znacznie mniej miejsca. Łatwy montaż i kompaktowe rozmiary to zdecydowanie jego największe zalety. Przenośna kartoteka wykonana została z metalu oraz plastiku. Cenną informacją, jest fakt, że można w nim zmieścić nawet 30 teczek – jego wymiary to 360 x 270 x 320 (S x W x G).   

Najlepsze zabezpieczenie

Firma Leitz przygotowała też coś specjalnego dla swoich najbardziej wymagających klientów. Jest to wyjątkowa i elegancka walizka z twardego materiału wzmacniana dodatkowo metalowymi okuciami. Jej pojemność to ok. 20 zawieszanych teczek. Nawet najcenniejsze dokumenty będą w środku bezpieczne za sprawą wbudowanego zamka na szyfr. Łatwe przenoszenie tej solidnej konstrukcji ułatwią uchwyty. Na boku walizki znajduje się etykieta do opisu zawartości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawieszanych kartotek na teczki oraz szerokim asortymentem do organizacji dokumentów w sklepie internetowym.