Koszulki, ofertówki i kieszenie

Promocje

Koszulki, ofertówki i kieszenie

Ważne dokumenty należy przekazywać w eleganckiej oprawie tak, by zostawić po sobie dobre wrażenie – szczególnie, jeśli chodzi o nowego kontrahenta, który po otrzymaniu pomiętej umowy może nie chcieć w przyszłości kontynuować współpracy. Dlatego jeśli zależy nam na tym, by ktoś przyjął naszą ofertę, zadbajmy o efekty wizualne, podając dokumenty w...

Ważne dokumenty należy przekazywać w eleganckiej oprawie tak, by zostawić po sobie dobre wrażenie – szczególnie, jeśli chodzi o nowego kontrahenta, który po otrzymaniu pomiętej umowy może nie chcieć w przyszłości kontynuować współpracy. Dlatego jeśli zależy nam na tym, by ktoś przyjął naszą ofertę, zadbajmy o efekty wizualne, podając dokumenty w obwolucie bądź ofertówce.

Więcej

Koszulki, ofertówki i kieszenie  Jest 159 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 159 elementów

Spraw dobre wrażenie z obwolutą kupioną na offic.pl

Obwoluta na dokumenty może być groszkowa lub dostosowana do grzbietów zaciskowych i stanowi idealną ochronę do drukowanych plików. Ofertówka krystaliczna występuje zarówno w kolorach, jak i przezroczysta, i zapewnia maksymalną ochronę kartek i ich nienaganną prezentację na zewnątrz. Ofertówka A4 wykonana z wysokiej jakości folii zgrzana jest w literę „U” lub „L”, więc wybrać można tę wygodniejszą do użytkowania. Oferta naszego sklepu jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz coś do swojego biura.

Koszulki na dokumenty w szerokiej palecie rozmiarów i kolorów

Koszulki na dokumenty pomagają skutecznie katalogować niedziurkowane dokumenty w skoroszytach i segregatorach. Podstawową kwestią w trakcie wyboru jest ustalenie do jakich potrzeb będą wykorzystywane. Do użytku na potrzeby wewnętrzne pierwszym wyborem będą zawsze produkty z niższej półki cenowej, o niskiej gramaturze folii i groszkowe. Jeżeli jednak potrzebujemy obwoluty do przekazania umowy klientowi, najlepszą alternatywą będą koszulki na dokumenty A4 o wysokiej gramaturze folii i wysokiej przezroczystości.

W naszej ofercie znajdują się również koszulki z metalową krawędzią i poszerzanym brzegiem, idealne do przekazywania cenników i katalogów, nawet do 200 kartek. Polecane i funkcjonalne są też koszulki na dokumenty zamykane na suwak lub z klapką – bezpieczne przechowywania jest możliwe! Zaopatrz swoje biuro w najpotrzebniejsze produkty biurowe wysokiej jakości.