Segregatory

Promocje

Segregatory

Archiwizacja dokumentów to przede wszystkim konieczność posiadania odpowiednich artykułów i czasu, który na nią poświęcimy.Segregatory biurowe są doskonałym sposobem na uporządkowanie wszelkich dokumentów i jednoczesnym zaoszczędzeniu cennych godzin. Wytrzymały segregator na dokumenty wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów posłuży Tobie i p...

Archiwizacja dokumentów to przede wszystkim konieczność posiadania odpowiednich artykułów i czasu, który na nią poświęcimy.Segregatory biurowe są doskonałym sposobem na uporządkowanie wszelkich dokumentów i jednoczesnym zaoszczędzeniu cennych godzin. Wytrzymały segregator na dokumenty wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów posłuży Tobie i pracownikom przez wiele lat.

Więcej

Segregatory  Jest 685 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 685 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 685 elementów

Segregator na dokumenty – bezpieczna archiwizacja

Opatentowany mechanizm No.1, który zastosowany jest w segregatorach dostępnych w naszym sklepie, z ponadprzeciętną siłą docisku gwarantuje dokładne i solidne zamykanie nawet po użyciu 10000 razy. Szczęki mechanizmu dociskają się perfekcyjne, nawet przy pełnym segregatorze. Dokumenty Twojej firmy będą przechowywane bezpiecznie – segregatory biurowe oklejone są z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą zwiększoną odporność na wodę czy inne czynniki zewnętrzne, a metalowe okucia na dolnych krawędziach nie pozwolą na zniszczenie.

Segregatory biurowe w różnych rozmiarach

Produkty z naszej oferty dopasowane są do arkuszy papierów o różnych formatach, dzięki czemu w prosty sposób zachowasz estetyczny i spójny wygląd pliku nawet kilkudziesięciu kartek. Każdy segregator opatrzony jest etykietą, na której możesz zapisać informację na temat tego, czego dany zbiór dotyczy, co dodatkowo ułatwi organizację w Twoim biurze lub w domu. Segregator A4 do najpopularniejszego formatu papieru pomieści wszystkie dokumenty związane z prowadzeniem firmy i pozwoli szybko odnaleźć potrzebne w danym momencie pliki.

Ponadto, kupisz u nas segregator A5 przeznaczony do mniejszego formatu. Dobrać można również szerokość grzbietu, w zależności od tego, ile dokumentów planujemy przechowywać. Oferujemy segregatory w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, więc z pewnością znajdziesz idealne artykuły biurowe do swojej firmy. Offic.pl – wszystko dla biura po atrakcyjnych cenach!