Wkłady do pieczątek

Promocje

Wkłady do pieczątek

Z odciskaniem pieczęci na dokumentach łączy się wielowiekowa tradycja. Zawarty na nich znak własnościowy osoby lub instytucji nadaje aktom moc prawną oraz zabezpiecza nienaruszalność dokumentu, czy przedmiotu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wkładów do stempli oraz wkładów z tuszem do pieczątek polskiej firmy Trodat w naszym sklepi...

Z odciskaniem pieczęci na dokumentach łączy się wielowiekowa tradycja. Zawarty na nich znak własnościowy osoby lub instytucji nadaje aktom moc prawną oraz zabezpiecza nienaruszalność dokumentu, czy przedmiotu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wkładów do stempli oraz wkładów z tuszem do pieczątek polskiej firmy Trodat w naszym sklepie internetowym.

Więcej

Wkłady do pieczątek  Jest 46 produktów.

Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów

Najwyższa jakość

Wkłady do pieczątek i stempli dostępne są w kilku tradycyjnych kolorach: czarnym, niebieskim, fioletowym oraz czerwonym. Przeznaczone do wykonywania odbitek na papierze wkłady z tuszem do pieczątek, zapewniają trwałość odbitek i szybkie wysychanie. Wykonane nimi odbitki nie wyblakną pod wpływem promieni słonecznych lub mocnego światła. Ich użycie jest gwarancją doskonale odbitej pieczątki. Pożegnaj się z kleksami, plamami i niewyraźnymi odbitkami.

Na każdą okazję

Oryginalne wkłady do stempli nie wysychają niezależnie od klimatu. Niezależnie, czy będziesz w delegacji w słonecznej Hiszpanii, a może zostaniesz wysłany w celu podpisania ważnego kontraktu do mroźnej Finlandii – wkłady do pieczątek Trodat Cię nie zawiodą. Z ich pomocą odmierzenie odpowiedniej ilość tuszu i równomierne odbicie stempla będzie dużo łatwiejsze. Wkłady do stempli to najlepszy sposób na czyste korzystanie z pieczątek. Nadają się do wszystkich rodzajów pieczęci.

Idealne dopasowanie

Wkładki wymienne są kompatybilne ze wszystkimi modelami pieczątek automatycznych z serii Professional, Printy i Mobile Printy. W sklepie offic.pl znajdziecie Państwo wkłady z tuszem do pieczątek w formacie 11.7. W przypadku używania kilku tuszy do stempli , ich rozróżnienia ułatwi oblamówka opakowania w kolorze zawartości.

Wszystkich korzystających z pieczątek i stempli, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Zachęcamy także do zapoznania się z szerokim asortymentem artykułów papierniczych.