Markery i foliopisy

Promocje

Markery i foliopisy

Mimo, że nośniki danych przechodzą już do lamusa, zastąpione przez chmurę i dyski internetowe, wiele firm w swojej działalności nadal korzysta z płyt CD, DVD czy pendrive. Ich nieodłącznym elementem są markery permanentne i foliopisy. Opisują i porządkują wszystko według objaśnień tak, by nie tracić czasu na poszukiwania danych i dokumentów arch...

Mimo, że nośniki danych przechodzą już do lamusa, zastąpione przez chmurę i dyski internetowe, wiele firm w swojej działalności nadal korzysta z płyt CD, DVD czy pendrive. Ich nieodłącznym elementem są markery permanentne i foliopisy. Opisują i porządkują wszystko według objaśnień tak, by nie tracić czasu na poszukiwania danych i dokumentów archiwalnych. Proponujemy szeroką gamę artykułów piśmienniczych do firm – znajdziesz u nas markery olejowe, markery do tablic suchościeralnych, foliopisy i wiele innych.

Więcej

Markery i foliopisy  Jest 928 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 928 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 928 elementów

Foliopisy do wszystkiego

Foliopis to produkt do pisania po prawie wszystkich powierzchniach gładkich, takich jak: szkło, plastik, porcelana, folia, płyty CD i DVD czy nawet metal. Przydatne będą zarówno w biurach, jak i na magazynach czy halach sklepowych. Są wodoodporne, więc sprawdzą się nawet na wystawach sprzedawanych produktów na zewnątrz, a ponadto są permanentne i nie trzeba martwić się, że po przejechaniu szmatką przy sprzątaniu napis zniknie.

Markery do zadań specjalnych

Specyficzne działalności, jak warsztaty czy zakłady przemysłowe, wiążą się z produktami i powierzchniami natłuszczonymi i zabrudzonymi. Marker olejowy sprawdzi się nawet w takich warunkach, wystarczy na długo dzięki permanentności oraz wodoodporności, również na różnego rodzaju fakturach i wykończeniach. W wielu firmach powszechne w użytku są suchościeralne tablice, na których pojawiają się notatki i najważniejsze rzeczy do zrobienia przez pracowników. Marker suchościeralny to niezbędny produkt dla każdego użytkownika. Występują one w wielu kolorach a po starciu nie pozostawiają plam i śladów. W offic.pl kupisz wiele produktów do biura, również takie do zadań specjalnych.