Pudła i kartony archiwizacyjne

Promocje

Pudła i kartony archiwizacyjne

Nie ma nic gorszego niż tony papieru zalegające na biurku. Praktyczne pudła i kartony archiwizacyjne to sposób na uniknięcie niepotrzebnego bałaganu w biurze, ale nie tylko. Służce do przechowywania wypiętych z segregatora dokumentów kartonowe boxy zaoszczędzą Ci dużo czasu oraz wysiłku! Posiadają one automatycznie składane dno, co sprawia, że z...

Nie ma nic gorszego niż tony papieru zalegające na biurku. Praktyczne pudła i kartony archiwizacyjne to sposób na uniknięcie niepotrzebnego bałaganu w biurze, ale nie tylko. Służce do przechowywania wypiętych z segregatora dokumentów kartonowe boxy zaoszczędzą Ci dużo czasu oraz wysiłku! Posiadają one automatycznie składane dno, co sprawia, że złożenie pudełka archiwizacyjnego jest bardzo intuicyjne i nie zajmuje więcej niż kilka sekund.

Więcej

Pudła i kartony archiwizacyjne  Jest 82 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 82 elementów

Pudła do zadań specjalnych

Głównymi zaletami pudełek do archiwizacji jest ich mobilność. Lekkie kartony można ustawić dosłownie wszędzie, a gdy nie będą już potrzebne z łatwością złożysz je i schowasz w niewidocznym miejscu. Gdy kartony ustawisz jeden na drugim, zaoszczędzisz jeszcze więcej przestrzeni. Dzięki kompaktowym rozmiarom kartonów archiwizacyjnych, przechowasz w nich o wiele więcej dokumentów, niż w zwykłym segregatorze.

Podwójne dno zabezpiecza przechowywanie materiały przed wypadnięciem. Specjalnie wzmocniony otwór na palec pozwala na ich dynamiczne wyciąganie, bez ryzyka uszkodzenia kartonu. Rozmiar pudeł archiwizacyjnych jest zoptymalizowany dla dokumentów w formacie A4.W katalogu znajdują się także kartony otwierane z boku, dostosowane do systemów regałowych.  

Eko kartony dobre dla środowiska

Pudełka wykonane są z trwałych materiałów. Niektóre z kartonów do archiwizacji zostały wyprodukowane przy udziale surowców pochodzących z odzysku. Widoczny na nich nadruk powstał przy udziale farb bazujących wyłącznie na wodzie. Dodatkowo, modele te nie zostały barwione wybielaczami, co oznacza, że dostępne są w naturalnym, brązowym kolorze. Poświadcza to certyfikat Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. Pudła archiwizacyjne z naszej oferty to produkty przyjazne dla środowiska.

Wymiary jednego boxu to ok. 250 x 352 x 80. Na jego boku oraz grzbiecie znajduje się miejsce przeznaczone do opisu zawartości. Pudełka i kartony do archiwizacji dostępne są w rozmaitych kolorach i wzorach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów.