Pisanie i korygowanie

Katalog

Włączone filtry:

Promocje

Pisanie i korygowanie

Zaopatrzenie biur w sklepie offic.pl

Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe to nie lada wyzwanie. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tu podstawowe produkty, bez których nie obejdzie się żadne przedsiębiorstwo: długopisy i pióra żelowe, pióra kulkowe czy wkłady do długopisów - wszystko, co niezbędne w ...

Zaopatrzenie biur w sklepie offic.pl

Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe to nie lada wyzwanie. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tu podstawowe produkty, bez których nie obejdzie się żadne przedsiębiorstwo: długopisy i pióra żelowe, pióra kulkowe czy wkłady do długopisów - wszystko, co niezbędne w każdej firmie, niezależnie od branży czy stanowiska. Duży wybór producentów, najlepsza jakość w atrakcyjnych cenach – na offic.pl.

Więcej

Pisanie i korygowanie  Jest 3389 produktów.

Podkategorie

 • Długopisy

  W naszej ofercie znaleźć można długopisy żelowe różnych rodzajów: pstrykane, ze skuwką czy takie na łańcuszku. Dostępne są również długopisy żelowe kolorowe, które wykorzystać można zarówno w biurze, jak i w szkole. Ponadto, w pracy świetnie sprawdzą się długopisy olejowe z wymiennymi wkładami nowej generacji, krótkimi i długimi, których wymiana jeszcze wydłuża możliwość użytkowania ulubionego długopisu. Dzięki krystalicznej obudowie nigdy nie zaskoczy nas skończony wkład, nawet przy długim pisaniu, a nowoczesna gumowa rączka dodaje komfortu i uatrakcyjnia produkt. Długopis żelowy oraz pióro żelowe zapewniają wyrazisty kolor i gładką linię pisania.

 • Zakreślacze

  Zestaw zakreślaczy – wyposaż swoje biuro

  Tworzenie notatek w firmach to codzienność – zapisujemy sobie najważniejsze spotkania, zaległe rzeczy do zrobienia i plan dnia. Aby najistotniejsze sprawy były bardziej widoczne, z pomocą przychodzą kolorowe zakreślacze, które wyodrębnią je z całej listy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pojedyncze flamastry, jak i zestaw zakreślaczy w różnych odcieniach, zarówno pastelowych, jak i odblaskowych. To niezwykle praktyczne rozwiązanie dopasuje się do każdej powierzchni kartki czy książki, a dodatkowo pozwoli zaoszczędzić trochę czasu podczas czytania ważnych notatek czy przemówień.

 • Cienkopisy i pisaki
 • Markery i foliopisy

  Mimo, że nośniki danych przechodzą już do lamusa, zastąpione przez chmurę i dyski internetowe, wiele firm w swojej działalności nadal korzysta z płyt CD, DVD czy pendrive. Ich nieodłącznym elementem są markery permanentne i foliopisy. Opisują i porządkują wszystko według objaśnień tak, by nie tracić czasu na poszukiwania danych i dokumentów archiwalnych. Proponujemy szeroką gamę artykułów piśmienniczych do firm – znajdziesz u nas markery olejowe, markery do tablic suchościeralnych, foliopisy i wiele innych.

 • Pióra kulkowe

  Jeśli lubisz pisać piórem, ale irytują cię częste zmiany atramentu i plamy po nim, wybierz pióro kulkowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę trwałych i markowych piór kulkowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Szeroki wybór modeli, producentów i warianty kolorystyczne z pewnością sprawią, że dobierzesz pióro kulkowe idealne dla ciebie.

 • Pióra wieczne i atramenty
 • Ołówki i grafity
 • Gumki i temperówki
 • Korektory
 • Wkłady do długopisów

  Dobrej jakości długopis służyć może nam przez lata. W przypadku tańszych narzędzi do pisania nie warto przepłacać i z powodzeniem można wymieniać wkład na dowolny model z oferty wielu firm. Długopisy z tzw. wyższej półki współpracować będą wyłącznie z wkładami przeznaczonymi tylko dla nich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz rozmaite wkłady do długopisów, które posłużą Ci jak najdłużej.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 3389 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 3389 elementów

Tradycja i nowoczesność

Przedsiębiorstwa stawiające na tradycyjne rozwiązania kupią u nas pióra wieczne oraz atramenty i naboje do piór, które w rękach prezesa czy managera będą wyglądały niezwykle elegancko i prestiżowo. Jeśli zamiast elektronicznego przepływu danych, w firmie preferowane są rozwiązania starsze, proponujemy liczne permanentne, wodoodporne markery i foliopisy - w tym markery do opisywania CD.

Nasz sklep to też miejsce dla właścicieli nowoczesnych firm z branży kreatywnej, w której liczą się detale i kolory. Dostępne są kolorowe cienkopisy i zakreślacze, różnobarwne flamastry. Zajmujemy się zaopatrzeniem biur architektonicznych i grafików, dlatego oferta opiewa w ołówki drewniane, ale też ołówki automatycznie i grafity do nich, temperówki, gumki, korektory i lupy.