Zszywki

Promocje

Zszywki

Czasem kilka kartek połączyć możemy ze sobą przy pomocy spinacza, jednak w przypadku dużej ilości dokumentów niezastąpiony okazuje się zszywacz. Nieważne czy używamy w biurze urządzenia w wersji kasetowej lub elektrycznej, prędzej, czy później zaopatrzyć będziemy się musieli w kolejny zapas zszywek biurowych.

Zszywki  Jest 106 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 106 elementów

Zszywski Rapid do zadań specjalnych

Zszywki Rapid charakteryzuje przede wszystkim wytrzymałość. Wykonane zostały ze stali, co zapewnia wysoką skuteczność. W trosce o środowisko dodatkowo zostały także ocynkowane. Przeznaczone do zszywacza kasetowego zszywki biurowe dostępne są w rozmiarze 26/12. Niektóre z modeli zszywek Rapid pokryte są specjalną powłoką galwaniczną. Zapobiega ona korozji i czyni zszywkę wytrzymalszą. Zszywki Rapid dostępne są w różnych wariantach, pasujących do wielu rodzajów zszywaczy. Przed zakupem upewnij się, czy wybrany rodzaj, będzie pasował do Twojego urządzenia. 

Zszywki Leitz dla każdego

Leitz w swojej ofercie posiada zszywki dedykowane dla tradycyjnych dziurkaczy, ale także do dziurkaczy elektrycznych. Zszywki Leitz odznaczają się precyzją wykonania i wytrzymałością, a to za sprawą bardzo mocnej stali użytej do ich produkcji. Nienagannie współpracują one ze zszywaczem, zapewniając trwałe zszywanie. Zszywki Leitz dzięki poddaniu starannej obróbce odporne są także na rozciąganie.

Zszywacz elektryczny

W naszym katalogu znajdziecie Państwo również akcesoria przeznaczone do zszywaczy elektrycznych. Urządzenie takie warte jest uwagi, ze względu na swoją moc i funkcjonalność. Pozwala ona na zszycie nawet do 50 kartek na raz, a wszystkie części zużywalne magazynowane są w jego wnętrzu. Na naszej stronie macie Państwo możliwość zamówienia kasetek dedykowanych dla produktów firmy Rapid. Opakowanie zawiera 5000 sztuk zszywek, co pozwala na odpowiednio długie użytkowanie.

Jeśli Twoja firma prężnie się rozwija i chcesz zrobić zapas zszywek biurowych, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Znajdziesz tam akcesoria biurowe, które z pewnością ułatwią Twoją pracę. Zapraszamy do zakupów!