Aktówki i podkładki z klipem

Promocje

Aktówki i podkładki z klipem

Podkładka do pisania z klipsem to świetne i przede wszystkim praktyczne narzędzie, które sprawdzi się w każdym biurze. Tworzenie notatek na szybko, lecz czytelnie, brzmi jak niespełnione marzenie? Zaopatrzenie biura w podkładki ułatwi Tobie i Twoim pracownikom dokonywanie zapisków na spotkaniach, podczas wizyt u kontrahentów, czy też posłuży do ...

Podkładka do pisania z klipsem to świetne i przede wszystkim praktyczne narzędzie, które sprawdzi się w każdym biurze. Tworzenie notatek na szybko, lecz czytelnie, brzmi jak niespełnione marzenie? Zaopatrzenie biura w podkładki ułatwi Tobie i Twoim pracownikom dokonywanie zapisków na spotkaniach, podczas wizyt u kontrahentów, czy też posłuży do wpięcia potrzebnych w danym momencie kartek i dokumentów. W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych producentów materiałów biurowych, takich jak Biurfol, Esselte, Leitz i Datura. Dodatkowo, wszystkie artykuły dostępne są od zaraz, po atrakcyjnych cenach. Warto robić zakupy na offic.pl!

Więcej

Aktówki i podkładki z klipem  Jest 118 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 118 elementów

Wysoka jakość, wiele modeli

Podkładka pod dokumenty z klipsem wykonana została z najwyższej jakości folii, a dodatkowo usztywniona wkładem kartonowym, więc pisanie po niej jest proste i wygodne. Posiada sprężysty mechanizm zaciskowy, służący do przytrzymywania papieru bez tworzenia uszkodzeń. Występuje w formatach A4, A5 i A6, co pozwala na używanie jej w firmach działających w różnych branżach.

Podkładka A4 z klipsem dostępna jest również w wersji zamykanej, której obie okładki są usztywniane. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest kieszonka, przydatna np. do schowania wizytówek. Taka podkładka z klipem ma również uchwyt na długopis, więc notowanie stanie się jeszcze szybsze. Wszystko to znaleźć można na stronie offic.pl. Zaopatrzysz swoje biuro w najpotrzebniejsze akcesoria do przechowywania i segregowania dokumentów oraz materiały biurowe i papiernicze.