Przekładki do segregatora

Katalog

Promocje

Przekładki do segregatora

Przekładki do segregatorów to niezwykle pomocne produkty, które sprawdzą się w każdym biurze, ułatwiając utrzymanie porządku w dokumentach i sprawniejsze wynajdywanie potrzebnych w danym momencie plików. Można je posegregować według kolorów, numerycznie bądź alfabetycznie – wkłady do segregatora dostępne w naszej ofercie pozwalają na to wszystko...

Przekładki do segregatorów to niezwykle pomocne produkty, które sprawdzą się w każdym biurze, ułatwiając utrzymanie porządku w dokumentach i sprawniejsze wynajdywanie potrzebnych w danym momencie plików. Można je posegregować według kolorów, numerycznie bądź alfabetycznie – wkłady do segregatora dostępne w naszej ofercie pozwalają na to wszystko według indywidualnych potrzeb.

Więcej

Przekładki do segregatora  Jest 136 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 136 elementów

Przekładki do segregatora dobrane do potrzeb

Przekładki numeryczne to ułatwienie przy układaniu dokumentów według miesięcy i lat, podczas gdy alfabetyczne pomogą posegregować faktury według kontrahentów. Kolorowe natomiast mogą być zarówno numeryczne, jak i alfabetyczne, a długość przekładek pozwala na naniesienie własnych opisów widocznych po zamknięciu segregatora.

Przekładki w różnych rozmiarach od najlepszych producentów

Wkłady występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do używanych segregatorów. W naszym sklepie kupisz zarówno przekładki do segregatorów A4 oraz A4+, który to format pomieści dokumenty schowane w koszulkach, jak i przekładki do segregatora A5, szczególnie przydatne w bankowości. W sklepie offic.pl znajdziesz artykuły biurowe najlepszych producentów: Esselte, Leitz, ELBA czy Datura.

Wysoka jakość materiałów i nowoczesne sposoby wytwarzania sprawią, że zakupione u nas przekładki będą służyć przez kilka lub kilkanaście lat. Plastikowe wykonane są z trwałej folii propylenowej, natomiast kartonowe z mocnego kartonu 160g/m, a ich indeksy wzmocnione są folią. Na przekładkach do segregatorów z laminowaną z dwóch stron kartą informacyjną, można pisać i wielokrotnie korygować napisany tekst, używając do ścierania tekstu plastikowej gumki. Wkłady do segregatora to niezwykle przydatne narzędzia do każdego biura.