Pieczątki

Promocje

Pieczątki

Pieczątka kojarzy się z podpisywaniem wysokiej rangi dokumentów lub załatwianiem istotnych czynności we wszelkiego rodzaju urzędach. Nie bez powodu w języku polskim funkcjonuje zwrot „przypieczętować coś” oznaczający uczynienie znaku na rzecz oficjalnego zakończenia jakiejś ważnej sprawy. Szczególnymi rodzajami pieczątek, są pieczątki z datownik...

Pieczątka kojarzy się z podpisywaniem wysokiej rangi dokumentów lub załatwianiem istotnych czynności we wszelkiego rodzaju urzędach. Nie bez powodu w języku polskim funkcjonuje zwrot „przypieczętować coś” oznaczający uczynienie znaku na rzecz oficjalnego zakończenia jakiejś ważnej sprawy. Szczególnymi rodzajami pieczątek, są pieczątki z datownikiem oraz numeratory cyfrowe. W naszym sklepie znajdziesz pieczątki pozwalające na szybkie stemplowanie daty i liczb na arkuszu papieru.

Więcej

Pieczątki  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pieczątki z datownikiem

Datowniki widoczne na naszej stronie internetowej wyprodukowane zostały z odzyskanego plastiku. W ten sposób zmniejszony został poziom CO2 emitowanego do atmosfery przy ich produkcji. Całości dopełniają solidne obudowy w stonowanych kolorach. Pieczątki z datownikiem idealnie sprawdzą się w sytuacjach takich jak na przykład odbiór przesyłki kurierskiej, czy sporządzanie pokwitowania dostarczonego zaopatrzenia dla firmy. Wyposażone zostały w nanoszenie daty w systemie ISO i polskim. Stempel skonstruowany został tak, aby odbijać cyfry/litery o wielkości 4 milimetrów. 

Numerator cyfrowy

Firmy Eagle, czy Reiner, których produkty dostępne są w naszej ofercie, specjalizują się w produkcji samotuszujących numeratorów cyfrowych.  Metalowy uchwyt zamocowany na górze ich konstrukcji jest gwarancją solidności wykonania. Podobnie jak u pieczątek z datownikiem wysokość czcionki u większości numeratorów to  ok. 4 milimetry. Bardziej zaawansowane modele mają jednak większą rozpiętość tego parametru. Automatyczne numeratory  dostępne są w modelach sześcio-, siedmio- i ośmiocyfrowych.

Korzystanie z takich przedmiotów biurowych jak pieczątki z datownikiem i numeratory pozwolą zaoszczędzić czas nie tylko Twój, ale także Twoich klientów. Zminimalizuje też ryzyko związane z problemami z rozczytaniem charakteru pisma. Nie czekaj i sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Serdecznie zapraszamy!