Wkłady do długopisów

Promocje

Wkłady do długopisów

Dobrej jakości długopis służyć może nam przez lata. W przypadku tańszych narzędzi do pisania nie warto przepłacać i z powodzeniem można wymieniać wkład na dowolny model z oferty wielu firm. Długopisy z tzw. wyższej półki współpracować będą wyłącznie z wkładami przeznaczonymi tylko dla nich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz rozmaite wkła...

Dobrej jakości długopis służyć może nam przez lata. W przypadku tańszych narzędzi do pisania nie warto przepłacać i z powodzeniem można wymieniać wkład na dowolny model z oferty wielu firm. Długopisy z tzw. wyższej półki współpracować będą wyłącznie z wkładami przeznaczonymi tylko dla nich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz rozmaite wkłady do długopisów, które posłużą Ci jak najdłużej.

Więcej

Wkłady do długopisów  Jest 217 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 217 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 217 elementów

Wkłady tradycyjne

W zależności od modelu, każdy wkład do długopisu zapewniać będzie inną szerokość linii pisania. Umieszczony w nich tusz olejowy nie rozmazuje się i zapewnia długi czas użytkowania. Bardzo dobrymi opiniami cieszą się wkłady do długopisów Pentel. Wymienne wkłady są uniwersalne i przeważnie będą pasować do każdego rodzaju długopisów. Wyjątkiem będą wkłady do długopisów Parker. Zastosowany w nich system kulkowy swoim działaniem przypomina wieczne pióro. Wkład do długopisu Parker umożliwia lekkie pisanie, dzięki nieustannie kontrolowanemu dopływowi atramentu.

Wkłady żelowe

Wkłady do długopisów z żelowym tuszem wysychają do 1 sekundy. Ich największą zaletą jest bardzo wysoka odporność na działanie światła i wody. Nie robią też kleksów oraz nie przesiąkają przez papier. Użyty w nich tusz pigmentowy pisze odpowiednio cienko i nie przerywa. Dla zwolenników tradycji, a także dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś innego, polecamy pióro kulkowe. Szeroki wybór asortymentu przeznaczony dla ich użytkowników znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Postaw na kolor

Nasz sklep internetowy umożliwia Państwu zakup tuszy w wielu kolorach. Oprócz standardowych atramentów w kolorze czarnym lub grantowym oferujemy następujące tusze pigmentowe: niebieski, fioletowy, czerwony, zielony, niebieski. Kolorowe wkłady do długopisów firmy Zenith zostały zamknięte w metalowej obudowie, a ich końcówka stworzona została z wysoko niklowanego srebra. Podnosi to znacząco długość ich eksploatacji.

Wszystkich tych, dla których ważny jest komfort pisania, zachęcamy do zapoznania się z wkładów do długopisów tradycyjnych oraz żelowych zawartą
w naszym katalogu.