Nożyczki biurowe

Promocje

Nożyczki biurowe

Nie ważne co robisz w życiu - nożyczki przydadzą się zawsze i wszędzie. Używane są w rozmaitych profesjach, a także w trakcie wielu prac biurowych. Decydując się na zakup nożyczek do biura, szkoły lub domu warto wyposażyć w produkt, który ze względu na swoje właściwości posłuży nam na dłużej. 

Nożyczki biurowe  Jest 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 77 elementów

Nożyczki do biura

Uniwersalne nożyczki biurowe to przede wszystkim dobrej jakości ostrza. Wykonane ze stali nierdzewnej zapewnić muszą niezwykłą dokładność. Nożyczki precyzyjne to takie, dzięki którym w łatwy sposób przetniesz nawet twardy karton z dokładnością co do milimetra. Przykładem takiego produktu są nożyczki Maped. Odpowiednio wyprofilowane i miękkie w środku uchwyty nie męczą ręki, a zdobione ostrza i nit świadczą o wysokiej jakości wykonaniu.

Firma Maped ma w swojej ofercie zarówno nożyczki symetryczne, jak i asymetryczne nadające się do rozmaitych typów zadań.  Na szczególne wyróżnienie zasługują nożyczki biurowe Maped Grand. Stal hartowana sprawia, że pozostają one ostre na dłużej. Ergonomiczne rączki z tworzywa sztucznego są odporne na pęknięcia.

Dopasowane do potrzeb

Dopasowane idealnie do szkolne nożyczki szkole, powinny być przede wszystkim zaprojektowane tak, aby korzystające z nich dzieci nie zrobiły sobie krzywdy. Pierwsze nożyczki dla dziecka charakteryzować musi ergonomiczny uchwyt dobrze dopasowujący się  do małych dłoni. Kolejnym aspektem, na którym koniecznie trzeba zwrócić uwagę, są zaokrąglone końce.

Dzięki nim najmłodsi nie zrobią krzywdy sobie ani swoim rówieśnikom. Dostępne w wielu wzorach oraz wariantach kolorystycznych. Inspirowane światem bajek nożyczki z pewnością zapewnią wile wspaniałych chwil spędzonych na wycinaniu i tworzeniu niesamowitych prac plastycznych!

W naszym sklepie internetowym dorośli z pewnością znajdą dobre narzędzie do wygodnego cięcia rozmaitych materiałów. Dzieciom  z kolei  na pewno spodobają się kolorowe nożyczki zaprojektowane specjalnie z myślą o nich. Znajdziesz tam także nożyczki przeznaczone dla lewo i prawo ręcznych. Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę!