Wizytowniki książkowe

Promocje

Wizytowniki książkowe

W dobie internetu i dynamicznej wymiany komunikacji wizytówki nie utraciły swojego charakteru. Ten mały, niepozorny kawałek tektury z numerem telefonu, adresem i innymi danymi kontaktowymi nadal chętnie wręczany jest przez wielu, nowo poznanym osobą. Kłopot pojawia się, gdy często bywamy w różnych miejscach i nie mamy gdzie przechowywać otrzyman...

W dobie internetu i dynamicznej wymiany komunikacji wizytówki nie utraciły swojego charakteru. Ten mały, niepozorny kawałek tektury z numerem telefonu, adresem i innymi danymi kontaktowymi nadal chętnie wręczany jest przez wielu, nowo poznanym osobą. Kłopot pojawia się, gdy często bywamy w różnych miejscach i nie mamy gdzie przechowywać otrzymanych wizytówek. Z pomocą przybywa wtedy wizytownik książkowy.

Więcej

Wizytowniki książkowe  Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 59 elementów

Tradycyjny

Najpopularniejszym rodzajem wizytownika książkowego, jest ten, który swoim wyglądem przypomina właśnie książkę. Co prawda jest on mniej poręczny niż wszystkie wizytowniki kieszonkowe, gdyż ze względu na jego rozmiary nie zawsze będziemy mieć go zawsze przy sobie. Jest jednak o wile bardziej pojemny, dzięki czemu możemy w nim trzymać więcej kontaktów. 

Na biurko

Bazę kontaktów w postaci kart wizytówkowych można umieścić na swoim biurku, a to za sprawą wizytownika obrotowego. Oryginalny przedmiot umożliwia uporządkowane przechowywanie nawet 400 wizytówek! Wykonana z metalu konstrukcja jest stabilna i pasować będzie do wystroju każdego biura. Posiada także specjalne przegródki z literami od A do Z, abyś jeszcze szybciej mógł odszukać kontakt to wybranej osoby lub instytucji.

Wykonanie

Wizytowniki książkowe zawierają zestaw koszulek wysoko przezroczystych przymocowanych do grzbietu okładki. Niektóre z nich posiadają specjalne metalowe krążki oraz mechanizm zaciskowy, ułatwiający korzystanie z wizytownika. Folia PCV uchroni wizytówki od ryzyka zalania lub pobrudzenia. Szeroka gama kolorów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą. Życzymy udanych zakupów!