Kleje

Promocje

Kleje

To pozornie zbędne narzędzie, często okazuje się niezastąpione zarówno w biurze oraz w domu. Wielofunkcyjne kleje w sztyfcie pomóc nam mogą w sklejeniu różnych tkanin lub tektury. Świetnie sprawdzą się także w tworzeniu folderów oraz przyklejaniu zdjęć do dokumentów.

Kleje  Jest 109 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 109 elementów

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Nieważne czy zdecydujemy się na klej Magic w sztyfcie, a może klej w sztyfcie Amos to każdy z tych produktów będzie nietoksyczny. Sprawia to, że jest on w pełni bezpieczny i bez obaw korzystać mogą z niego także dzieci. Praktycznie każdy klej biurowy w sztyfcie jest  produkowany z  PVP. Nie zawierają one rozpuszczalników przeznaczonych dla papierów i groźnych dla zdrowia kwasów.

Dla przykładu klej w sztyfcie Glue Stick przebadany został laboratoryjnie w The Art & Creative Materials Institute. Spełnia on normy ASTM oraz CE. Niektóre kleje dodatkowo posiadają opakowania wykonane z materiałów odnawianych w 90 procentach. Wszystkie produkty dostępne są w różnych wielkościach.

Komfort

Klej w sztyfcie to gwarancja czystej pracy. Z jego pomocą dokładnie naniesiesz klej na materiał, równomiernie go rozprowadzisz i trwale przykleisz rozmaite elementy jak brystol, a nawet styropian. Nie niszczy też papieru. Wysoka przyczepność to też jedna z charakterystycznych cech kleju w sztyfcie. Hermetyczne opakowanie zapobiega jego wysychaniu.

Podwójna moc

Dla tych, którzy potrzebują kleju zwiększonej mocy, przeznaczony jest dostępny w naszym sklepie klej uniwersalny UHU. Krystalicznie czysty klej w tubie zawiera żywicę syntetyczną, przez co nie kapie i nadaje się nawet do powierzchni pionowych. Klej w żelu pozwala skleić materiały takie jak skóra, drewno lub wyroby ze słomy i korka. Ciekawą propozycją jest też masa samoprzylepna.

Szeroki wybór klejów w sztyfcie lub tubie oraz innych artykułów biurowych znajdziesz w naszym katalogu internetowym. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!