Skoroszyty

Katalog

Promocje

Skoroszyty

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą skoroszytów dostępnych w naszym sklepie. Z pomocą skoroszytów uporządkujesz wszystkie swoje dokumenty, rysunki lub zdjęcia. Zachęcamy do zapoznania  się z ofertą skoroszytów twardych, oczkowych, zawieszkowych, wysokiej jakości skoroszytów zaciskowych z klipsem, czy tradycyjnych skoroszytów miękkich. Wy...

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą skoroszytów dostępnych w naszym sklepie. Z pomocą skoroszytów uporządkujesz wszystkie swoje dokumenty, rysunki lub zdjęcia. Zachęcamy do zapoznania  się z ofertą skoroszytów twardych, oczkowych, zawieszkowych, wysokiej jakości skoroszytów zaciskowych z klipsem, czy tradycyjnych skoroszytów miękkich. Wybierz spośród nich taki, który najlepiej nada się do przechowywania cennych dla ciebie materiałów.

Więcej

Skoroszyty  Jest 325 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 325 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 325 elementów

Skoroszyt na co dzień

Skoroszyt miękki przyda się nie tylko w biurze, ale także w każdym domu. Jego przednia okładka jest przezroczysta, natomiast tylna dostępna jest w rozmaitych wariantach kolorystycznych jak na przykład zielony, pomarańczowy, czy niebieski. Niecodzienne barwy pomogą Ci wyróżnić się z tłumu i wprowadzić więcej pozytywnej energii do Twojego biura.

Bezpieczne dokumenty w Twoim biurze

Skoroszyt twardy, nazywany też skoroszytem tekturowym to podwójna gwarancja bezpieczeństwa. Skutecznie uchroni o Twoje dokumenty od kurzu i niechcianych zadarć. Zabieg laminowania zapewnia mu lśniący wygląd, a ukryty wewnątrz mechanizm skoroszytowy pozwala na spinanie dokumentów znajdujących się w foliowych koszulkach. Twarde skoroszyty A4 w promiennych kolorachz łatwością dopasujesz do innych akcesoriów papierniczych.     

(Nie)tradycyjnie

Ciekawą alternatywę dla tradycyjnych skoroszytów miękkich stanowią znajdujące się m.in. w ofercie firmy Biurpol skoroszyty zawieszane. Ich znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne dziurki pozwalające na wpięcie dokumentów do segregatora ringiem o dowolnej szerokości. Przechowywanie ułatwiają też zaokrąglone rogi oraz wysuwane paski służące do opisu zawartości.

Skoroszyty Biurpol wykonane zostały ze sztywnego PCV i podobnie jak inne produkty w naszym katalogu dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Wartymi uwagi są także wyjątkowo odporne skoroszyty oczkowe wykonane z jednostronnie bielonego kartonu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów.