Zakreślacze

Promocje

Zakreślacze

Zestaw zakreślaczy – wyposaż swoje biuro

Tworzenie notatek w firmach to codzienność – zapisujemy sobie najważniejsze spotkania, zaległe rzeczy do zrobienia i plan dnia. Aby najistotniejsze sprawy były bardziej widoczne, z pomocą przychodzą kolorowe zakreślacze, które wyodrębnią je z całej listy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pojedy...

Zestaw zakreślaczy – wyposaż swoje biuro

Tworzenie notatek w firmach to codzienność – zapisujemy sobie najważniejsze spotkania, zaległe rzeczy do zrobienia i plan dnia. Aby najistotniejsze sprawy były bardziej widoczne, z pomocą przychodzą kolorowe zakreślacze, które wyodrębnią je z całej listy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pojedyncze flamastry, jak i zestaw zakreślaczy w różnych odcieniach, zarówno pastelowych, jak i odblaskowych. To niezwykle praktyczne rozwiązanie dopasuje się do każdej powierzchni kartki czy książki, a dodatkowo pozwoli zaoszczędzić trochę czasu podczas czytania ważnych notatek czy przemówień.

Więcej

Zakreślacze  Jest 184 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 184 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 184 elementów

Wybierz spośród najlepszych producentów - Stabilo, BIC

W sklepie offic.pl znajdziesz produkty najlepszych producentów. Wybierz popularne zakreślacze Stabilo, odporne na wysychanie i z możliwością napełnienia – ciesz się ulubionym kolorem jeszcze dłużej! Zakreślacze pastelowe Stabilo to nowość na rynku kolorowych flamastrów. Dostępne w zestawach, zapakowane w funkcjonalne etui, dzięki czemu utrzymasz porządek w artykułach biurowych firmy. Zakreślacze BIC to nowoczesność w pełnym wymiarze. Zawierają mechanizm typu free ink, a przezroczysta skuwka i obudowa umożliwiają kontrolę poziomu tuszu.

Zakreślacz Pilot – marka nowoczesna

Pomyłki to codzienność, ale będąc w posiadaniu nowości, jaką jest zakreślacz Pilot, nie będą ci straszne. Zakreślacz usuwa i poprawia, bez korektora, tyle razy ile chcesz. Stabilny przepływ tuszu, intensywne kolory odporne na słońce. Ta sama marka proponuje zakreślacze dwustronne. Dwa kolory w jednym flamastrze zaoszczędzą miejsce na biurku, a ich wodoodporny i nieblaknący tusz pozwoli korzystać z nich dłużej. W offic.pl znajdziesz duży wybór najlepszych kolorowych zakreślaczy – sprawdź, co mamy w ofercie!