Dziurkacze

Katalog

Promocje

Dziurkacze

Dziurkacz biurowy – bez niego się nie obędziesz!

Dziurkacz do papieru to absolutny niezbędnik w każdej firmie. W naszym sklepie znajdziesz ponad 100 modeli dziurkaczy w różnych cenach. Zamów profesjonalne dziurkacze biurowe do swojej firmy lub domu. Do wyboru mnóstwo designerskich i eleganckich produktów firm Leitz, Eagle oraz Rapid. W sklepie o...

Dziurkacz biurowy – bez niego się nie obędziesz!

Dziurkacz do papieru to absolutny niezbędnik w każdej firmie. W naszym sklepie znajdziesz ponad 100 modeli dziurkaczy w różnych cenach. Zamów profesjonalne dziurkacze biurowe do swojej firmy lub domu. Do wyboru mnóstwo designerskich i eleganckich produktów firm Leitz, Eagle oraz Rapid. W sklepie offic.pl zaopatrzymy Twoje przedsiębiorstwo w materiały biurowe, takie jak dziurkacze, niezależnie od formatu kartek. Idealne do A3, A4, A5, A6, Folio oraz wiele innych.

Więcej

Dziurkacze  Jest 200 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 200 elementów

Cechy techniczne świadczą o jakości

Szeroki wybór pod kątem technicznym i praktycznym pozwoli Ci wybrać ten idealny produkt biurowy. Dziurkacze wykonane są z różnych materiałów - od plastiku, po metal – tak, by można było znaleźć produkt, który sprawdzi się nie tylko na biurku, ale też na magazynie, na przykład przy przyjmowaniu dostaw. Metalowy dziurkacz poradzi sobie nawet z grubszym papierem lub kilkostronicowymi plikami. Kupisz też u nas ekstramocny dziurkacz firmy Leitz przeznaczony do grubych plików kartek o różnych formatach, również A3.

Dziurkacz biurowy duży - już w ofercie

Szeroka gama dziurkaczy obejmuje również profesjonalne dziurkacze firmy Leitz, z regulowanymi ostrzami. Posiadają specjalny system ułatwiający dziurkowanie i dają możliwość zmiany ilości, ustawienia oraz rozmiaru ostrzy. Nowy system ułatwiający regulowanie oraz wymianę ostrzy sprawi, że praca będzie bardziej przyjemna i sprawna. Dodatkowo antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność oraz nie rysuje blatu. Wszystko do Twojej firmy kupisz na offic.pl!