Zszywacze

Katalog

Promocje

Zszywacze

Zszywacz biurowy – kup na offic.pl

Zszywacz do papieru to – obok dziurkacza – najpopularniejsze narzędzie w każdym biurze. Mimo swojej niepozornej wielkości i przeznaczenia, jest niezbędny w codziennej pracy biurowej. W sklepie offic.pl prezentujemy szeroką gamę zszywaczy różnego rodzaju, w atrakcyjnych cenach. Dobra jakość materiałów i wykonani...

Zszywacz biurowy – kup na offic.pl

Zszywacz do papieru to – obok dziurkacza – najpopularniejsze narzędzie w każdym biurze. Mimo swojej niepozornej wielkości i przeznaczenia, jest niezbędny w codziennej pracy biurowej. W sklepie offic.pl prezentujemy szeroką gamę zszywaczy różnego rodzaju, w atrakcyjnych cenach. Dobra jakość materiałów i wykonania potwierdzona jest przez renomowanych producentów, takich jak: Leitz, Rapid, Eagle czy Rexel. Nowoczesny design, kolorowe obudowy i rozmaite rozmiary – znajdziesz zszywacz idealny do Twoich potrzeb.

Więcej

Zszywacze  Jest 247 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 247 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 247 elementów

Elektryczny zszywacz biurowy – nowatorskie rozwiązanie

Do profesjonalnych zastosowań polecamy elektryczny zszywacz biurowy. To nowatorskie rozwiązanie do przedsiębiorstw, w których zszywa się wiele kartek papieru i liczy się tam precyzja. Podświetlany wskaźnik umożliwia dokładne określenie miejsca zszywania, a kontrolka LED informuje o konieczności uzupełnienia zszywek. Pozwala zszywać nawet 70 kartek naraz, a zastosowanie zszywek Optima zapewnia działanie bezzacięciowe i oszczędność przestrzeni, dzięki technologii płaskozszywania. To elektryczne narzędzie wiąże się z większym wydatkiem, jednak może zdecydowanie przyspieszyć pracę wielu osób.

Zaopatrzenie biur

Oferta offic.pl opiewa w rozmaite typy zszywaczy biurowych. Oprócz klasycznego wyboru, którym jest zszywacz automatyczny (również w rozmiarze mini), do specjalistycznych zastosowań sprawdzi się zszywacz długoramienny do zszywania wzdłuż linii złożenia kartek. Pozwala na proste ustawienie formatu zszywania: od A6 do A2, oraz na regulację długości zszywania, dzięki podziałce wyskalowanej w centymetrach i calach oraz ogranicznikowi głębokości szycia. Offic.pl to wszechstronne zaopatrzenie biur w artykuły i materiały biurowe.