Archiwizacja dokumentów

Promocje

Archiwizacja dokumentów

Metod na organizacje dokumentów jest wiele. W zależności od tego, w jakiego rodzaju biurze pracujemy, pewne sposoby sprawdzą się lepiej lub gorzej. Jedno jest jednak pewne, organizacja dokumentów w domu i firmie zawsze się opłaci.   

Archiwizacja dokumentów  Jest 2120 produktów.

Podkategorie

 • Segregatory

  Archiwizacja dokumentów to przede wszystkim konieczność posiadania odpowiednich artykułów i czasu, który na nią poświęcimy.Segregatory biurowe są doskonałym sposobem na uporządkowanie wszelkich dokumentów i jednoczesnym zaoszczędzeniu cennych godzin. Wytrzymały segregator na dokumenty wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów posłuży Tobie i pracownikom przez wiele lat.

 • Koszulki, ofertówki i kieszenie

  Ważne dokumenty należy przekazywać w eleganckiej oprawie tak, by zostawić po sobie dobre wrażenie – szczególnie, jeśli chodzi o nowego kontrahenta, który po otrzymaniu pomiętej umowy może nie chcieć w przyszłości kontynuować współpracy. Dlatego jeśli zależy nam na tym, by ktoś przyjął naszą ofertę, zadbajmy o efekty wizualne, podając dokumenty w obwolucie bądź ofertówce.

 • Akta osobowe

  W każdym instytucji, czy firmie powinien panować należyty porządek, aby w każdej chwili zapewnić pracownikom łatwy dostęp do wszystkich archiwizowanych materiałów. Często stare szafy wprost uginają pod ciężarem nieposegregowanych papierów. W utrzymaniu ładu w każdym biurze pomogą z pewnością teczki do akt osobowych, których szeroki asortyment znajdziecie Państwo w Naszym sklepie internetowym.

 • Teczki
 • Skoroszyty

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą skoroszytów dostępnych w naszym sklepie. Z pomocą skoroszytów uporządkujesz wszystkie swoje dokumenty, rysunki lub zdjęcia. Zachęcamy do zapoznania  się z ofertą skoroszytów twardych, oczkowych, zawieszkowych, wysokiej jakości skoroszytów zaciskowych z klipsem, czy tradycyjnych skoroszytów miękkich. Wybierz spośród nich taki, który najlepiej nada się do przechowywania cennych dla ciebie materiałów.

 • Teczki i skoroszyty zawieszane
 • Pudła i kartony archiwizacyjne

  Nie ma nic gorszego niż tony papieru zalegające na biurku. Praktyczne pudła i kartony archiwizacyjne to sposób na uniknięcie niepotrzebnego bałaganu w biurze, ale nie tylko. Służce do przechowywania wypiętych z segregatora dokumentów kartonowe boxy zaoszczędzą Ci dużo czasu oraz wysiłku! Posiadają one automatycznie składane dno, co sprawia, że złożenie pudełka archiwizacyjnego jest bardzo intuicyjne i nie zajmuje więcej niż kilka sekund.

 • Przekładki do segregatora

  Przekładki do segregatorów to niezwykle pomocne produkty, które sprawdzą się w każdym biurze, ułatwiając utrzymanie porządku w dokumentach i sprawniejsze wynajdywanie potrzebnych w danym momencie plików. Można je posegregować według kolorów, numerycznie bądź alfabetycznie – wkłady do segregatora dostępne w naszej ofercie pozwalają na to wszystko według indywidualnych potrzeb.

 • Aktówki i podkładki z klipem

  Podkładka do pisania z klipsem to świetne i przede wszystkim praktyczne narzędzie, które sprawdzi się w każdym biurze. Tworzenie notatek na szybko, lecz czytelnie, brzmi jak niespełnione marzenie? Zaopatrzenie biura w podkładki ułatwi Tobie i Twoim pracownikom dokonywanie zapisków na spotkaniach, podczas wizyt u kontrahentów, czy też posłuży do wpięcia potrzebnych w danym momencie kartek i dokumentów. W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych producentów materiałów biurowych, takich jak Biurfol, Esselte, Leitz i Datura. Dodatkowo, wszystkie artykuły dostępne są od zaraz, po atrakcyjnych cenach. Warto robić zakupy na offic.pl!

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 2120 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 2120 elementów

Kartoteki, przekładki, podkładki z klipem

Chyba nikt nie wyobraża sobie dobrze funkcjonującej korporacji, bez wymienionych powyżej przedmiotów. Kartoteki pomogą utrzymać ład i porządek, przekładki ułatwią odnajdywanie potrzebnych w danym momencie plików, a podkładki okażą się niezastąpione podczas niejednej prezentacji lub spotkania biznesowego. Jeśli pracujesz w agencji kreatywnej, jesteś project managerem lub wyszukujesz kandydatów w dziale HR, nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę i ułatw sobie pracę.  

Segregatory, akta osobowe, teczki zawieszane

Kancelaria adwokacka, biuro prawnicze, lub sąd – wszystko tam musi mieć swoje miejsce i nie ma mowy o najmniejszym niedopatrzeniu. Dzięki segregatorom chronologicznie poustawiasz dokumenty, a materiały wysokiej jakości, z jakiej zostały wykonane, pozwolą na ich archiwizację przez długie lata. Odciąż stare szafy uginające się pod naporem ciężkich teczek nowymi aktami osobowymi i teczkami zawieszanymi.

Tuby, kieszenie, teczki

Tego typu akcesoria wprost idealnie nadają się do pracowni artystycznych lub biur architektów i projektantów. Prace w dużym formacie z łatwością schowamy do tuby i przechowywać będziemy na małej powierzchni, z dala od wilgoci i kurzu. Kieszenie ułatwią nam segregację dokumentów takich jak rysunki techniczne lub dzieła sztuki w formacie nie większym niż A4. Duży wybór modeli o rozmaitych barwach i wzorach dodatkowo ożywi biuro. Jak segregować dokumenty w przestrzeni artystycznej, to tylko w kolorze!

Zapraszamy do zapoznania się z  bogatą ofertą artykułów do organizacji dokumentów, dostępną naszym sklepie internetowym. Zachęcamy także do sprawdzenia innych produktów związanych z tematyką biurową. Życzymy udanych zakupów!