Notatniki biurowe

Katalog

Promocje

Notatniki biurowe

Małe i duże, w kratkę lub białe, w formacie A4, czy może A6 – wszystkie te określenia opisują bogatą ofertę artykułów papierniczych, do których należą też bloki biurowe i notesy. Jeśli szukasz czegoś z tej kategorii, koniecznie sprawdź szeroką gamę produktów na naszej stronie internetowej!

Notatniki biurowe  Jest 97 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 97 elementów

W kratkę i nie tylko…

Najpopularniejsze na rynku notesy biurowe to właśnie te w kratkę. Ze względu na swoją uniwersalność zastosowanie znajdą one w wielu sytuacjach. Wyrywanie z niego kartek ułatwi klejenie po krótszym boku. Dostępne są w kilku formatach. Najmniejszy z nich to blok biurowy A6 nadający się przede wszystkim do krótkich notatek. Blok biurowy A4 i A5 to propozycja dla twórców rysunków technicznych i projektów w większym formacie. Bardziej artystycznie uzdolnieni klienci mogą wybrać z naszej oferty białe lub kolorowe bloki techniczne nadające się do rysowania po nich węglem i ołówkiem.

Przydatne notatniki

Posiadające laminowaną okładkę notatniki to propozycja dla przeciwników robienia zapisków na komputerze lub telefonie komórkowych. Notesy biurowe posiadają strony z mikroperforacją i specjalne otwory, dzięki czemu możesz wpiąć kartki do segregatora. Zszywki  w notatnikach firmy Oxford osłonięte są podkładką, przez co nie porysują one powierzchni biurka. Twarde notatniki z gumką, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, mogą pełnić funkcję pamiętnika lub notesu na ważne telefony.

Wyróżniaj się!

Rowery, kwiaty, piłki do footballu oraz urocze lamy i mopsy to tylko niektóre z propozycji wzorów nadruków znajdujących się na wyjątkowej linii notesów. Wykonana z folii PCV  okładka nie niszczy się łatwo. Oprócz ciekawej ilustracji na zewnątrz, w środku ukryte zostały dwie kieszenie na dodatkowe kartki, a szeroki grzbiet pozwala na przechowywanie około 100 dodatkowych stron. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz notes biurowy, aby notować w nim ważne informacje na spotkaniach, a może potrzebujesz blok biurowy, by tworzyć w nim szkice – w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!