Produkty do prezentacji

Promocje

Produkty do prezentacji

Idealna prezentacja z offic.pl

Wysokiej jakości sprzęt do prezentacji do kupienia w sklepie offic.pl. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów niezbędnych w biurach i dużych przedsiębiorstwach do tworzenia i przedstawiania prezentacji przed kontrahentami oraz prowadzenia szkoleń. Dobierz odpowiednie ekrany projekcyjne i stoliki, panele prezentacyjne...

Idealna prezentacja z offic.pl

Wysokiej jakości sprzęt do prezentacji do kupienia w sklepie offic.pl. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów niezbędnych w biurach i dużych przedsiębiorstwach do tworzenia i przedstawiania prezentacji przed kontrahentami oraz prowadzenia szkoleń. Dobierz odpowiednie ekrany projekcyjne i stoliki, panele prezentacyjne oraz różnej wielkości tablice do prezentacji, zastępujące białą ścianę. Znajdziesz też rozmaite akcesoria do prezentacji takie jak na przykład piloty do prezentacji, które w dużym stopniu ułatwią wystąpienia przed klientami.

Więcej

Produkty do prezentacji  Jest 188 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 188 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 188 elementów

Wszystko, czego potrzebujesz do swojego biura

Prezentacje to nie tylko wystąpienia, ale również materiały drukowane dla kontrahentów, jak albumy ofertowe czy dyplomy i certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach. Zaopatrzysz swoje biuro w folie do laminacji materiałów, grzbiety i okładki do bindowania, okładki kanałowe i na dyplom, czy wykonane z folii przezroczystej termookładki.

Do mniejszych prezentacji czy szkoleń wewnętrznych dla pracowników przydatne będą tablice zawieszane i wskaźniki do tablic, a także bloki do flipchartów, dzięki którym burze mózgów nie będą ograniczane miejscem na tablicach. Niezbędne stają się też magnesy i markery suchościeralne oraz różnorakie środki czystości, między innymi środki czystości do czyszczenia tablic. W naszym sklepie zaopatrzysz się też w folie do drukarek i wiele innych, niezbędnych akcesoriów. Wszystko czego potrzebujesz do firmy w jednym miejscu!