Cienkopisy

Katalog

Promocje

Cienkopisy

Cienkopisy kolorowe – nie tylko do szkoły

Myśląc o kolorowych cienkopisach, w głowie pojawiają się szkolne piórniki pełne flamastrów i długopisów. Jednak cienkopisy kolorowe to produkty bardzo uniwersalne – sprawdzają się równie dobrze w biurach, w pracy z linijkami i szablonami. Dzięki wysokiej jakości tuszom na bazie wody, są świetnie widoczne...

Cienkopisy kolorowe – nie tylko do szkoły

Myśląc o kolorowych cienkopisach, w głowie pojawiają się szkolne piórniki pełne flamastrów i długopisów. Jednak cienkopisy kolorowe to produkty bardzo uniwersalne – sprawdzają się równie dobrze w biurach, w pracy z linijkami i szablonami. Dzięki wysokiej jakości tuszom na bazie wody, są świetnie widoczne na każdym rodzaju papieru. Cienkopis kulkowy o różnej grubości kulki używany może być nawet przy wymagających dużej precyzji fachowych rysunkach czy przy kreatywnym ozdabianiu.

Więcej

Cienkopisy  Jest 271 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 271 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 271 elementów

Cienkopisy Stabilo, Rystor - najlepsi producenci

W sklepie offic.pl wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną! Wśród szerokiej gamy producentów cienkopisów znaleźć można dobrze znanych, jak Stabilo, Faber Castell czy Rystor, których produkty używane są na całym świecie. Cienkopisy Stabilo dostępne są aż w 47 kolorach, w tym 6 neonowych. Mocna końcówka, dzięki oprawieniu w metal, jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania. Ponadto, zakupisz tu odporne na wysychanie cienkopisy Rystor. Produkcja tuszu na bazie wody sprawia, że cienkopis pozostawiony bez skuwki nawet na kilka dni nie zaschnie. Nasadka posiada wygodny klip, co pozwoli Ci mieć cienkopis zawsze pod ręką.

Dla profesjonalistów i amatorów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też cienkopis kreślarski, idealny do profesjonalnych zastosowań grafików i projektantów, ale i dla amatorów, do nauki rysunku technicznego. Dobierz barwę tuszu i grubość linii pisania do własnych potrzeb. Tusze w cienkopisach kreślarskich są nie tylko wodoodporne, ale również odporne na działanie słońca, amoniaku i rozpuszczalnika, a dodatkowo nie przesiąkają przez papier. Doskonały wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.