Akta osobowe

Katalog

Promocje

Akta osobowe

W każdym instytucji, czy firmie powinien panować należyty porządek, aby w każdej chwili zapewnić pracownikom łatwy dostęp do wszystkich archiwizowanych materiałów. Często stare szafy wprost uginają pod ciężarem nieposegregowanych papierów. W utrzymaniu ładu w każdym biurze pomogą z pewnością teczki do akt osobowych, których szeroki asortyment zn...

W każdym instytucji, czy firmie powinien panować należyty porządek, aby w każdej chwili zapewnić pracownikom łatwy dostęp do wszystkich archiwizowanych materiałów. Często stare szafy wprost uginają pod ciężarem nieposegregowanych papierów. W utrzymaniu ładu w każdym biurze pomogą z pewnością teczki do akt osobowych, których szeroki asortyment znajdziecie Państwo w Naszym sklepie internetowym.

Więcej

Akta osobowe  Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 63 elementów

Przechowywanie akt osobowych

Do przechowywania dokumentów na rozmaitych regałach lub półkach najlepiej nada
się wykonana z foli PCV teczka na akta osobowe. Skutecznie ochroni ona ważne dokumenty przed niechcianym zalaniem oraz kurzem. Przechowywanie w niej dokumenty mogą być łatwo posegregowane za sprawą uniwersalnych przekładek A, B, C i D. Teczki do akt osobowych Biurfol dodatkowo zostały wyposażone w kieszeń z białym kartonikiem, służącym do opisu zawartości. Dzięki niemu, w prosty sposób, posegregujemy nasze akta
i uzyskamy szybki dostęp do najważniejszych z nich.

Dla wymagających idealne będą teczki przeznaczone do akt osobowych z kartonową okładką pokrytą okleiną typu Geltex. Posiadają wąski grzbiet o szerokości 12 mm. Dostępne są w formacie A4 w wielu kolorach. Okładkę zdobi elegancki napis „Akta osobowe” koloru złotego.    

Zawieszany skoroszyt

W przypadku archiwizacji takich materiałów jak dyplomy, czy świadectwa dobrym wyborem będzie zawieszany skoroszyt. Zarówno jego przód oraz tył również zrobiony został z twardej i nieprzeźroczystej foli PCV. Perforacja na jego boku pozwoli nam na spięcie segregatora z dowolnym ringiem. W środku skoroszytu zawieszanego dostęp mamy do trzech zakładek z blaszką i wąsem. Wysuwanie paska przeznaczonego do opisania wnętrza, umożliwiają dwa wycięcia.

Wszystkich tych, dla których ważny jest komfort i porządek panujący w biurze zachęcamy do zapoznania się z ofertą teczek do akt osobowych i zawieszanych skoroszytów zawartą w naszym katalogu.