Tusze do pieczątek

Promocje

Tusze do pieczątek

Z odciskaniem pieczęci na dokumentach łączy się wielowiekowa tradycja. Dawniej używali ich królowie i zakonnicy. Obecnie stemple możemy spotkać na listach, zaświadczeniach, świadectwach i innych pismach urzędowych. Zawarty na nich znak własnościowy osoby lub instytucji nadaje aktom moc prawną oraz zabezpiecza nienaruszalność dokumentu, czy przed...

Z odciskaniem pieczęci na dokumentach łączy się wielowiekowa tradycja. Dawniej używali ich królowie i zakonnicy. Obecnie stemple możemy spotkać na listach, zaświadczeniach, świadectwach i innych pismach urzędowych. Zawarty na nich znak własnościowy osoby lub instytucji nadaje aktom moc prawną oraz zabezpiecza nienaruszalność dokumentu, czy przedmiotu. Aby taki symbol na nich umieszczony przetrwał próbę czasu niezbędny jest przede wszystkim dobry tusz.

Więcej

Tusze do pieczątek  Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Wysoka jakość dla Twojego biura

Wkłady do pieczątek i stempli w różnych kolorach. Przeznaczony do wykonywania odbitek na papierze tusz do stempli, zapewnia trwałość odbitek i szybkie wysychanie. Wykonane nim odbitki nie wyblakną pod wpływem promieni słonecznych lub mocnego światła. Ich użycie jest gwarancją doskonale odbitej pieczątki.

Idealny nie tylko do stempli i datowników metalowych, ale także numeratorów. Tusze do stempli przedstawione w ofercie są stworzone na bazie oleju. Sprzedawane są w buteleczkach z tworzywa sztucznego. Gumowa oraz polimerowa płytka stemplująca ułatwia nasączanie poduszek. Opakowanie zabezpiecza zawartość, co pozwoli uniknąć ewentualnego zabrudzenia, a aplikator umożliwia maksymalne wykorzystanie tuszu i pełne nasączenie poduszki do stempli.

Do koloru, do wyboru

Tusze dostępne są w najbardziej popularnych barwach: czerwonym, niebieskim, czarnym, żółtym, brązowym, fioletowym i zielonym. W przypadku używania kilku tuszy do stempli , ich rozróżnienia ułatwi nakrętka w kolorze zawartości.

Poduszki do stempli to sposób na czyste korzystanie z pieczątek. Z ich pomocą odmierzymy odpowiednią ilość tuszu i równomiernie odbijemy stempel. Poduszki od stempli, niezależnie od klimatu, nigdy nie wysychają. Nadają się do wszystkich rodzajów pieczęci. W katalogu znajdziecie Państwo poduszki o wymiarach: 90x50, 110x70 i 160x90.

Wszystkich korzystających z pieczątek i stempli, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą artykułów papierniczych.