Kartoteki na dokumenty

Promocje

Kartoteki na dokumenty

Nowoczesne, zawieszane kartoteki na teczki w formacie A4 zajmujące niewiele miejsca na blacie pojemniki pomogą Ci utrzymać ład i porządek. W środku znajduje się miejsce kilkanaście teczek, które są dołączone w zestawie. Gratis otrzymasz także komplet etykiet i specjalnych kieszonek na nie. Dzięki wyprofilowanym bokom możesz ustawić kilka boxów j...

Nowoczesne, zawieszane kartoteki na teczki w formacie A4 zajmujące niewiele miejsca na blacie pojemniki pomogą Ci utrzymać ład i porządek. W środku znajduje się miejsce kilkanaście teczek, które są dołączone w zestawie. Gratis otrzymasz także komplet etykiet i specjalnych kieszonek na nie. Dzięki wyprofilowanym bokom możesz ustawić kilka boxów jeden na drugim. Zawieszane kartoteki na teczki pozwolą Ci zaoszczędzić przestrzeń na Twoim biurku.

Więcej

Kartoteki na dokumenty  Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Wygodne rozwiązanie

Rozmaite modele pudełek na dokumenty mogą spełniać wiele zadań. Podstawowy rodzaj kartotek produkowany przez firmę Leitz przykuwa uwagę barwną kolorystyką. Dostępne są w kolorze m.in. czerwonym, niebieskim, czy czarnym, a także w wariancie przezroczystym Wyprodukowany został w całości z polistyrenu. Kartoteki zawieszane na teczki Leitz posiadają on obniżony przód pozwalający na czytanie etykiet, bez konieczności wyciągania poszczególnych teczek.

Dopasowane do każdego biura

W ofercie naszego sklepu dostępny jest też pasujący do większości szaf lub szuflad kosz na teczki. W zestawieniu ze standardowymi zawieszanymi kartotekami na teczki zajmuje on znacznie mniej miejsca. Łatwy montaż i kompaktowe rozmiary to zdecydowanie jego największe zalety. Przenośna kartoteka wykonana została z metalu oraz plastiku. Cenną informacją, jest fakt, że można w nim zmieścić nawet 30 teczek – jego wymiary to 360 x 270 x 320 (S x W x G).   

Najlepsze zabezpieczenie

Firma Leitz przygotowała też coś specjalnego dla swoich najbardziej wymagających klientów. Jest to wyjątkowa i elegancka walizka z twardego materiału wzmacniana dodatkowo metalowymi okuciami. Jej pojemność to ok. 20 zawieszanych teczek. Nawet najcenniejsze dokumenty będą w środku bezpieczne za sprawą wbudowanego zamka na szyfr. Łatwe przenoszenie tej solidnej konstrukcji ułatwią uchwyty. Na boku walizki znajduje się etykieta do opisu zawartości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawieszanych kartotek na teczki oraz szerokim asortymentem do organizacji dokumentów w sklepie internetowym.