Gumki do ścierania

Promocje

Gumki do ścierania

Gumka do mazania to jeden z tych artykułów, który podobnie jak długopisy, ołówki czy  linijka, powinien znaleźć się na każdym biurku. Któż z nas nie miał kiedyś w swoim piórniku kauczukowej, białej kostki, która okazywała się niezastąpiona na lekcjach plastyki , a czasem nawet podczas robienia ściąg? Gumka do mazania towarzyszy ludzkości już pon...

Gumka do mazania to jeden z tych artykułów, który podobnie jak długopisy, ołówki czy  linijka, powinien znaleźć się na każdym biurku. Któż z nas nie miał kiedyś w swoim piórniku kauczukowej, białej kostki, która okazywała się niezastąpiona na lekcjach plastyki , a czasem nawet podczas robienia ściąg? Gumka do mazania towarzyszy ludzkości już ponad 250 lat
i skutecznie pomaga zacierać nam wszystkie popełnione przez nas na papierze potknięcia… 

Na sklepowych półkach znajdziemy rozmaite gumki do mazania: białe, czarne, chlebowe… Przed zakupem warto dowiedzieć się, do czego poszczególne rodzaje są przydatne.

Więcej

Gumki do ścierania  Jest 100 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 100 elementów

Białe gumki do mazania

Popularnym wyborem podczas wizyty w sklepie papierniczym jest biała gumka do mazania. Nie pozostawia ona śladów i niechcianych zanieczyszczeń. Idealnie sprawdzi się podczas  w trakcie robienia notatek. Dobrym wyborem będzie  dostępna w naszym katalogu gumka do mazania Maped. Podczas jej używania, pył gromadzony jest w jednym miejscu, co pozwala skrócić czas sprzątania po skończonej pracy. Kompaktowe wymiary sprawiają, że gumka nie zajmuje dużo miejsca, a kartonik i foliowe opakowanie zapobiegną wszelkim zabrudzeniom. Gumki do mazania dostępne są w trzech różnych wielkościach.  

Czarne gumki do mazania

Rzadziej sklepowych półkach znajdziemy czarne gumki do mazania. Wystarczają one na znacznie dłużej niż tradycyjne gumki. Pozostawiają one także znacznie mniej ścinek.  Gumki do mazania tego typu nie naruszają struktury papieru i stworzone są do wykorzystywania np. podczas pracy nad skomplikowanymi rysunkami technicznymi. Gumka do mazania Pentel, znajdująca się w naszej ofercie, spełnia wszystkie wspomniane wcześniej kryteria. Warto dodać, że wykonana została ona z hi-polymeru, który stanowi ciekawą alternatywę dla kauczuku.

Nieważne, czy jesteś plastykiem poszukującym gumki do mazania do swojego warsztatu,  może rodzicem kompletującym wyprawkę szkolną dla swojego dziecka, czy może po prostu chcesz kupić asortyment do swojego biura – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!