Akcesoria do pisania i korygowania

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Kolor

  Nowe produkty

  Promocje

  Akcesoria do pisania i korygowania

  Zaopatrzenie biur w sklepie offic.pl

  Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe to nie lada wyzwanie. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tu podstawowe produkty, bez których nie obejdzie się żadne przedsiębiorstwo: długopisy i pióra żelowe, pióra kulkowe czy wkłady do długopisów - wszystko, co niezbędne w ...

  Zaopatrzenie biur w sklepie offic.pl

  Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe to nie lada wyzwanie. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tu podstawowe produkty, bez których nie obejdzie się żadne przedsiębiorstwo: długopisy i pióra żelowe, pióra kulkowe czy wkłady do długopisów - wszystko, co niezbędne w każdej firmie, niezależnie od branży czy stanowiska. Duży wybór producentów, najlepsza jakość w atrakcyjnych cenach – na offic.pl.

  Więcej

  Akcesoria do pisania i korygowania 

  Podkategorie

  • Długopisy i pióra żelowe

   W naszej ofercie znaleźć można długopisy żelowe różnych rodzajów: pstrykane, ze skuwką czy takie na łańcuszku. Dostępne są również długopisy żelowe kolorowe, które wykorzystać można zarówno w biurze, jak i w szkole. Ponadto, w pracy świetnie sprawdzą się długopisy olejowe z wymiennymi wkładami nowej generacji, krótkimi i długimi, których wymiana jeszcze wydłuża możliwość użytkowania ulubionego długopisu. Dzięki krystalicznej obudowie nigdy nie zaskoczy nas skończony wkład, nawet przy długim pisaniu, a nowoczesna gumowa rączka dodaje komfortu i uatrakcyjnia produkt. Długopis żelowy oraz pióro żelowe zapewniają wyrazisty kolor i gładką linię pisania.

  • Pióra kulkowe

   Jeśli lubisz pisać piórem, ale irytują cię częste zmiany atramentu i plamy po nim, wybierz pióro kulkowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę trwałych i markowych piór kulkowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Szeroki wybór modeli, producentów i warianty kolorystyczne z pewnością sprawią, że dobierzesz pióro kulkowe idealne dla ciebie.

  • Cienkopisy

   Cienkopisy kolorowe – nie tylko do szkoły

   Myśląc o kolorowych cienkopisach, w głowie pojawiają się szkolne piórniki pełne flamastrów i długopisów. Jednak cienkopisy kolorowe to produkty bardzo uniwersalne – sprawdzają się równie dobrze w biurach, w pracy z linijkami i szablonami. Dzięki wysokiej jakości tuszom na bazie wody, są świetnie widoczne na każdym rodzaju papieru. Cienkopis kulkowy o różnej grubości kulki używany może być nawet przy wymagających dużej precyzji fachowych rysunkach czy przy kreatywnym ozdabianiu.

  • Zakreślacze

   Zestaw zakreślaczy – wyposaż swoje biuro

   Tworzenie notatek w firmach to codzienność – zapisujemy sobie najważniejsze spotkania, zaległe rzeczy do zrobienia i plan dnia. Aby najistotniejsze sprawy były bardziej widoczne, z pomocą przychodzą kolorowe zakreślacze, które wyodrębnią je z całej listy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pojedyncze flamastry, jak i zestaw zakreślaczy w różnych odcieniach, zarówno pastelowych, jak i odblaskowych. To niezwykle praktyczne rozwiązanie dopasuje się do każdej powierzchni kartki czy książki, a dodatkowo pozwoli zaoszczędzić trochę czasu podczas czytania ważnych notatek czy przemówień.

  • Markery i foliopisy

   Mimo, że nośniki danych przechodzą już do lamusa, zastąpione przez chmurę i dyski internetowe, wiele firm w swojej działalności nadal korzysta z płyt CD, DVD czy pendrive. Ich nieodłącznym elementem są markery permanentne i foliopisy. Opisują i porządkują wszystko według objaśnień tak, by nie tracić czasu na poszukiwania danych i dokumentów archiwalnych. Proponujemy szeroką gamę artykułów piśmienniczych do firm – znajdziesz u nas markery olejowe, markery do tablic suchościeralnych, foliopisy i wiele innych.

  • Flamastry

   Choć pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko… spełnienie takiej prośby rodem z piosenki zespołu Dwa Plus Jeden, może stanowić nie lada wyzwanie, ale w wielu przypadkach jego realizacje mogą ułatwić zestawy flamastrów BIC.  Dostępne w wielu barwach pisaki pozwolą Ci na zapisanie i podkreślenie najważniejszych rzeczy w biurowych dokumentach.

  • Ołówki drewniane

   Ołówek z gumką to proste narzędzie pozwalające na przenoszenie na papier naszych rozmaitych pomysłów oraz planów. Jego magiczna moc polega na tym, że w dowolnym momencie możemy wymazać wszystkie popełnione przez nas błędy i zastąpić je nowymi, ulepszonymi pomysłami.

  • Ołówki automatyczne

   Ołówki automatyczne, mimo wieloletniej obecności na rynku, wciąż nie zyskały ogromnej popularności. Na szkolnych ławkach, w warsztatach i pracowniach rysowniczych prym nadal wiodą tradycyjne, drewniane ołówki. Warto zainteresować się jednak tym, co odróżnia ołówki automatyczne od ich bardziej znanych odpowiedników oraz sprawdzić, jakie zalety przynieść może nam ich użytkowanie.

  • Grafity
  • Gumki

   Gumka do mazania to jeden z tych artykułów, który podobnie jak długopisy, ołówki czy  linijka, powinien znaleźć się na każdym biurku. Któż z nas nie miał kiedyś w swoim piórniku kauczukowej, białej kostki, która okazywała się niezastąpiona na lekcjach plastyki , a czasem nawet podczas robienia ściąg? Gumka do mazania towarzyszy ludzkości już ponad 250 lat
   i skutecznie pomaga zacierać nam wszystkie popełnione przez nas na papierze potknięcia… 

   Na sklepowych półkach znajdziemy rozmaite gumki do mazania: białe, czarne, chlebowe… Przed zakupem warto dowiedzieć się, do czego poszczególne rodzaje są przydatne.

  • Temperówki
  • Korektory
  • Pióra wieczne

   Wieczne pióro od lat było synonimem klasy i elegancji. Przedmiot ten towarzyszył na co dzień wielkim tego świata – z jego pomocą wybitni pisarze tworzyli swoje dzieła, a politycy korzystając z niego, podpisywali deklaracje, przesądzające losy tego świata. Pióro wieczne, mimo, że dziś już mniej popularne, nadal jest doskonałym narzędziem pracy w codziennej pracy biurowej. W tej kategorii znajdziecie Państwo bogatą ofertę piór w jednej
   z najpopularniejszych odsłon - pióra wiecznego Parker.

  • Pisaki kreślarskie
  • Lupy
  • Atramenty i naboje do...

   Kiedy staniemy się już posiadaczem wysokiej klasy pióra wiecznego, warto rozejrzeć się za odpowiednim atramentem. Tusz do pióra bowiem, odpowiedzialny jest nie tylko za finalny wygląd tego, co przelewamy na papier, ale także za stan naszego pióra.  Nie zważając na to, czy jesteśmy zwolennikami atramentu do pióra w kolorze czarnym lub granatowym, zadbaj o to, aby zawsze był on najwyższej jakości.

  • Wkłady do długopisów

   Dobrej jakości długopis służyć może nam przez lata. W przypadku tańszych narzędzi do pisania nie warto przepłacać i z powodzeniem można wymieniać wkład na dowolny model z oferty wielu firm. Długopisy z tzw. wyższej półki współpracować będą wyłącznie z wkładami przeznaczonymi tylko dla nich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz rozmaite wkłady do długopisów, które posłużą Ci jak najdłużej.

  • Markery do opisywania CD

   W pracy biurowej warto mieć podpisane wszystkie płyty, aby uniknąć niepotrzebnego bałaganu.  Zwykły pisak, ze względu na tusz przeznaczony wyłącznie do pisania na papierze, nie sprawdzi się w tego typu zadaniach. Świetnie nada się do tego marker permanentny przeznaczony do płyt CD i DVD. Z jego pomocą stworzysz trwały i niezmazywalny napis. 

  Tradycja i nowoczesność

  Przedsiębiorstwa stawiające na tradycyjne rozwiązania kupią u nas pióra wieczne oraz atramenty i naboje do piór, które w rękach prezesa czy managera będą wyglądały niezwykle elegancko i prestiżowo. Jeśli zamiast elektronicznego przepływu danych, w firmie preferowane są rozwiązania starsze, proponujemy liczne permanentne, wodoodporne markery i foliopisy - w tym markery do opisywania CD.

  Nasz sklep to też miejsce dla właścicieli nowoczesnych firm z branży kreatywnej, w której liczą się detale i kolory. Dostępne są kolorowe cienkopisy i zakreślacze, różnobarwne flamastry. Zajmujemy się zaopatrzeniem biur architektonicznych i grafików, dlatego oferta opiewa w ołówki drewniane, ale też ołówki automatycznie i grafity do nich, temperówki, gumki, korektory i lupy.