Akcesoria biurowe

Katalog

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Akcesoria biurowe

  Wszystkie akcesoria biurowe w jednym miejscu

  Sklep offic.pl to kompleksowe zaopatrzenie firm w akcesoria biurowe, pieczątki i tusze. Jeśli zależy Ci na tym, by wszystkie materiały biurowe kupić w jednym miejscu, trafiłeś idealnie. Szeroka oferta obejmuje produkty sprawdzonych polskich i zagranicznych marek, takich jak: Pelikan, Trodat, Leitz ora...

  Wszystkie akcesoria biurowe w jednym miejscu

  Sklep offic.pl to kompleksowe zaopatrzenie firm w akcesoria biurowe, pieczątki i tusze. Jeśli zależy Ci na tym, by wszystkie materiały biurowe kupić w jednym miejscu, trafiłeś idealnie. Szeroka oferta obejmuje produkty sprawdzonych polskich i zagranicznych marek, takich jak: Pelikan, Trodat, Leitz oraz Tesa. Pewna jakość po atrakcyjnych cenach, a to wszystko dostępne przez cały czas w sklepie offic.pl.

  Więcej

  Akcesoria biurowe 

  Podkategorie

  • Dziurkacze

   Dziurkacz biurowy – bez niego się nie obędziesz!

   Dziurkacz do papieru to absolutny niezbędnik w każdej firmie. W naszym sklepie znajdziesz ponad 100 modeli dziurkaczy w różnych cenach. Zamów profesjonalne dziurkacze biurowe do swojej firmy lub domu. Do wyboru mnóstwo designerskich i eleganckich produktów firm Leitz, Eagle oraz Rapid. W sklepie offic.pl zaopatrzymy Twoje przedsiębiorstwo w materiały biurowe, takie jak dziurkacze, niezależnie od formatu kartek. Idealne do A3, A4, A5, A6, Folio oraz wiele innych.

  • Gumki recepturki
  • Kleje

   To pozornie zbędne narzędzie, często okazuje się niezastąpione zarówno w biurze oraz w domu. Wielofunkcyjne kleje w sztyfcie pomóc nam mogą w sklejeniu różnych tkanin lub tektury. Świetnie sprawdzą się także w tworzeniu folderów oraz przyklejaniu zdjęć do dokumentów.

  • Klipy
  • Nawilżacze do palców
  • Zszywacze

   Zszywacz biurowy – kup na offic.pl

   Zszywacz do papieru to – obok dziurkacza – najpopularniejsze narzędzie w każdym biurze. Mimo swojej niepozornej wielkości i przeznaczenia, jest niezbędny w codziennej pracy biurowej. W sklepie offic.pl prezentujemy szeroką gamę zszywaczy różnego rodzaju, w atrakcyjnych cenach. Dobra jakość materiałów i wykonania potwierdzona jest przez renomowanych producentów, takich jak: Leitz, Rapid, Eagle czy Rexel. Nowoczesny design, kolorowe obudowy i rozmaite rozmiary – znajdziesz zszywacz idealny do Twoich potrzeb.

  • Zszywki

   Czasem kilka kartek połączyć możemy ze sobą przy pomocy spinacza, jednak w przypadku dużej ilości dokumentów niezastąpiony okazuje się zszywacz. Nieważne czy używamy w biurze urządzenia w wersji kasetowej lub elektrycznej, prędzej, czy później zaopatrzyć będziemy się musieli w kolejny zapas zszywek biurowych.

  • Rozszywacze
  • Spinacze

   Spinacz do dokumentów – mały pomocnik w każdym biurze

   Spinacze biurowe od dawna stanowią niezbędny element wyposażenia każdego biura. Pomocne są przy utrzymaniu porządku w dokumentach, katalogowaniu notatek czy rachunków, spinaniu druków i pokwitowań, wyszukiwaniu ważnych pism – przy zadaniach wykonywanych codziennie przez wiele osób. Spinacze do papieru mogą być plastikowe lub druciane, choć te pierwsze narażone są na złamania i cechuje ich taka elastyczność jak tych drucianych. W ofercie offic.pl znaleźć można spinacze najwyższej jakości, które posłużą Ci więcej niż raz.

  • Nożyczki

   Nie ważne co robisz w życiu - nożyczki przydadzą się zawsze i wszędzie. Używane są w rozmaitych profesjach, a także w trakcie wielu prac biurowych. Decydując się na zakup nożyczek do biura, szkoły lub domu warto wyposażyć w produkt, który ze względu na swoje właściwości posłuży nam na dłużej. 

  • Taśmy biurowe
  • Podajnik do taśm
  • Pieczątki

   Pieczątka kojarzy się z podpisywaniem wysokiej rangi dokumentów lub załatwianiem istotnych czynności we wszelkiego rodzaju urzędach. Nie bez powodu w języku polskim funkcjonuje zwrot „przypieczętować coś” oznaczający uczynienie znaku na rzecz oficjalnego zakończenia jakiejś ważnej sprawy. Szczególnymi rodzajami pieczątek, są pieczątki z datownikiem oraz numeratory cyfrowe. W naszym sklepie znajdziesz pieczątki pozwalające na szybkie stemplowanie daty i liczb na arkuszu papieru.

  • Pinezki i szpilki

   Nikt z nas nie lubi zapominać o ważnych spotkaniach, czy sprawach, które musimy jak najszybciej załatwić. W celu unikania takich sytuacji warto zapisywać wszystkie istotne informacje i umieszczać je w widocznych miejscach. Świetnie sprawdzają się do tego tablice korkowe. Wszystkie notatki umieścisz na nich dzięki pinezkom biurowym dostępnym w Naszym sklepie, tak abyś nigdy o niczym nie zapomniał!

  • Tusze do poduszek i...

   Z odciskaniem pieczęci na dokumentach łączy się wielowiekowa tradycja. Dawniej używali ich królowie i zakonnicy. Obecnie stemple możemy spotkać na listach, zaświadczeniach, świadectwach i innych pismach urzędowych. Zawarty na nich znak własnościowy osoby lub instytucji nadaje aktom moc prawną oraz zabezpiecza nienaruszalność dokumentu, czy przedmiotu. Aby taki symbol na nich umieszczony przetrwał próbę czasu niezbędny jest przede wszystkim dobry tusz.

  • Wkłady do pieczątek

   Z odciskaniem pieczęci na dokumentach łączy się wielowiekowa tradycja. Zawarty na nich znak własnościowy osoby lub instytucji nadaje aktom moc prawną oraz zabezpiecza nienaruszalność dokumentu, czy przedmiotu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wkładów do stempli oraz wkładów z tuszem do pieczątek polskiej firmy Trodat w naszym sklepie internetowym.

  • Linijki, ekierki i...

   Każdy z nas korzystał kiedyś z zestawu geometrycznego i doskonale wie o tym, że jest on niezbędnym elementem wyposażenia każdego biurka. Przyrządy takie jak linijka wielofunkcyjna, czy ekierka wszędzie znajdą swoje zastosowanie, nie zważając na to, czy pracujemy w biurze architektonicznym, szkole, czy agencji reklamowej, a może nawet warsztacie.

  Pieczątki jako wizytówka firmy

  Kupisz u nas doskonałej jakości pieczątki: datowniki i numeratory, przydatne w każdym biurze do stemplowania korespondencji firmowej, potwierdzenia odbioru gotówki czy dostawy towaru. Tusze i wkłady do pieczątek firmy Trodat pozwolą na używanie pieczątek przez dłuższy czas, bez obawy o utratę widoczności danych. Niezbędne do używania pieczątek będą też poduszki z tuszem, które odmierzają ilość potrzebnego tuszu i gwarantują równomierne odbicie. Dzięki temu Twoja firma wyglądać będzie profesjonalnie i zachęci do współpracy nowych kontrahentów.

  Niezbędne materiały biurowe do Twojej firmy

  Artykuły biurowe to między innymi: dziurkacze, zszywacze, rozszywacze i spinacze - poręczne i niezwykle wytrzymałe - nie obędzie się bez nich żadne biuro. Oprócz tego oferujemy:

  •          Gumki recepturki,
  •          Klipy,
  •          Nożyczki,
  •          Taśmy biurowe,
  •          Linijki, ekierki i kątomierze,
  •          Pinezki i szpilki,

  A także wiele innych produktów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielkie biuro, czy większe przedsiębiorstwo – sprostamy Twojemu zapotrzebowaniu na akcesoria biurowe. Realizacja nawet dużych dostaw to nasza codzienność, a szeroka gama materiałów z pewnością zapewni Twojej firmie wszystko, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.